X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Problem z erekcja u faceta
Odpowiedz

Problem z erekcja u faceta

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 9 listopada 2020, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 33 lata a mój partner 38 lat. Od pewnego czasu zauważyłam u niego, pewne problemy z erekcją. Nie jest ona tak silna jak wcześniej, czasami nie ma jej wcale. Czasai potrzebuje długiej gry wstępnej aby do czegoś doszło. O co może chodzić?

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 10 listopada 2020, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmawialaś z nim o tym? Powiem Ci,ze facet nie jest robot i wiele czynników może mieć wpływ na jego erekcję. Jak na przykład;
    stres
    nieodopwiednia dieta
    mała aktywność fizyczna
    Czy robił sobie tak na marginesie jakieś badania hormonalne? No i czy zastanawialiście się nad suplementacją?

  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 11 listopada 2020, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic hormonalnego jeszcze sobie nie robił - uważasz, że powinien? Jakie hormony? Jaki specjalista jest w stanie pomóc?
    Jeżeli chodzi o środki wspomagające, to tego co wiem, to chyba nic nie bierze. A przynajmniej ja nie wiem o czymś takim.

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 11 listopada 2020, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testosteron na przyklad. Moj ostatnio sobie robił i badanie nie jest drogie. Koszt chyba z 20 zł....
    Myśle,że nie zaszkodziłoby jakby spróbował sobie działania suplementu. W wielu przypadkach taki lek może bardzo pomóc a że zawiera ziołowe składniki to nie zaszkodzi. Poczytajcie sobie o Penis complete. Mój miał takie problemy w przeszłoći to lekarz doradził mu właśnie ten środek. Pomógł.

  • kalinka Znajoma
    Postów: 26 1

    Wysłany: 5 maja 2021, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chodzi o to ze z po 30 u mezczyzn testosteron spada niesamowicie. powinien sie wziac za dobra diete i cwiczenia. ewentualnie terapie zastepcza testosteronem. branie lekow na wszystko to zadne rozwiazanie. niech znajdzie dobrego trenera i zoabczysz roznice ;) poza tym mozesz jeszcze poczytac o tym na naturalna plodnosc moze cos tam ci doradza jeszcze:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ