X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Problem z erekcja u faceta
Odpowiedz

Problem z erekcja u faceta

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 9 listopada 2020, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 33 lata a mój partner 38 lat. Od pewnego czasu zauważyłam u niego, pewne problemy z erekcją. Nie jest ona tak silna jak wcześniej, czasami nie ma jej wcale. Czasai potrzebuje długiej gry wstępnej aby do czegoś doszło. O co może chodzić?

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 268 56

    Wysłany: 10 listopada 2020, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmawialaś z nim o tym? Powiem Ci,ze facet nie jest robot i wiele czynników może mieć wpływ na jego erekcję. Jak na przykład;
    stres
    nieodopwiednia dieta
    mała aktywność fizyczna
    Czy robił sobie tak na marginesie jakieś badania hormonalne? No i czy zastanawialiście się nad suplementacją?

  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 11 listopada 2020, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic hormonalnego jeszcze sobie nie robił - uważasz, że powinien? Jakie hormony? Jaki specjalista jest w stanie pomóc?
    Jeżeli chodzi o środki wspomagające, to tego co wiem, to chyba nic nie bierze. A przynajmniej ja nie wiem o czymś takim.

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 268 56

    Wysłany: 11 listopada 2020, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testosteron na przyklad. Moj ostatnio sobie robił i badanie nie jest drogie. Koszt chyba z 20 zł....
    Myśle,że nie zaszkodziłoby jakby spróbował sobie działania suplementu. W wielu przypadkach taki lek może bardzo pomóc a że zawiera ziołowe składniki to nie zaszkodzi. Poczytajcie sobie o Penis complete. Mój miał takie problemy w przeszłoći to lekarz doradził mu właśnie ten środek. Pomógł.

  • kalinka Znajoma
    Postów: 26 1

    Wysłany: 5 maja 2021, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chodzi o to ze z po 30 u mezczyzn testosteron spada niesamowicie. powinien sie wziac za dobra diete i cwiczenia. ewentualnie terapie zastepcza testosteronem. branie lekow na wszystko to zadne rozwiazanie. niech znajdzie dobrego trenera i zoabczysz roznice ;) poza tym mozesz jeszcze poczytac o tym na naturalna plodnosc moze cos tam ci doradza jeszcze:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ