X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Kiedy tak bardzo chce się być znów w ciąży, a zakaz starań o dziecko po poronieniu - jak przetrwać ten czas?
Odpowiedz

Kiedy tak bardzo chce się być znów w ciąży, a zakaz starań o dziecko po poronieniu - jak przetrwać ten czas?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • JaKa Autorytet
    Postów: 493 320

    Wysłany: 10 lipca 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie wszystkie Aniołkowe Mamy.
    Myślę, że wiele z was tak jak i ja chciałoby wypełnić tą pustkę po stracie maleństwa i zajść w ciążę jak najszybciej.
    W moim przypadku lekarz kazał się wstrzymać do października, czyli 5 miesięcy od zabiegu, a powodem jest podejrzenie częściowego zaśniadu (wynik badania histpat niejednoznaczny).

    Jakby tego było mało, mój Mąż zaczął szpitalne leczenie antybiotykami dożylnymi, które potrwa miesiąc albo dłużej :(
    I tutaj także pod górkę, bo przecież po antybiotykoterapi przydałyby się 3 miesiące przerwy zanim zaczniemy starania aby organizm się zregenerował i wytworzyły się zdrowe plemniki.

    Jest mi coraz ciężej z tą całą sytuacją, a czas biegnie nieubłaganie ( we wrześniu kończę 31 lat).
    Wiem, że wiele z forumowiczek ma znacznie poważniejsze problemy, ale może jest wśród was taka osoba, która mogłaby mi coś podpowiedzieć, poradzić.

    Jezu ufam Tobie <3
    <3 Piotruś i Tomuś <3 22 listopada 2018
    Aniołek [*] 5 maja 2017
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 10 lipca 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plus z tego taki że akurat mąż się przeleczy, zregeneruje i będziecie mogli zaczàć działać :). Ale wiem, to straszne :( ja jutro idę do gin z nadzieją że da zielone światło No ale kto to wie... ech. Trzymaj się! Przeleci szybko, znajdź jakieś inne zajęcie. U mnie chyba tylko pełne ręce roboty działają!

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 10 lipca 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc JaKa!

    Wiem co czujesz... Ja w maju poronilam drugi raz. Postanowilismy (co bylo dla mnie chole.rnie ciezkie) w porozumieniu z lekarzem ze wstrzymujemy sie ze staraniami do konca roku. W tym czasie bedziemy szukac przyczyn niepowodzen, ale tez postanowilam ze tym razem solidniej przygotuje sie do ciazy- poprawie kondycje fizyczna, duzo wczesniej zabezpiecze sie lekami (jezeli wyniknie cos z badan) czy suplementami... Wymyslilam tez sobie pare kursow do zrobienia... Chce wypelnic ten czas maksymalnie. Jak sobie pomysle ze to jeszcze pol roku to targaja mna rozne emocje, jest mi ciezko ale w sumie lepsze to niz przezywanie zaraz za chwile kolejnej tragedii...

    Takze przygotujcie sie z mezem i pozniej bez wyrzutow sumienia dzialajcie! :) Miejmy nadzieje ze ten czas szybko zleci! <3

    p19uskjoxacp4928.png
  • JaKa Autorytet
    Postów: 493 320

    Wysłany: 10 lipca 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah, dziękuje Wam, już mi lepiej :)

    Na brak zajęć nie narzekam, wróciłam do pracy końcem maja, więc obowiązki są. Ale jestem strasznie zmęczona psychicznie... Marzą mi się wakacje, żebyśmy mogli złapać oddech, dojść do siebie po stracie, ale teraz kiedy Mąż w szpitalu nie ma na to póki co szans.
    Jeszcze wszędzie wokoło widzę ciężarne kobiety, albo takie z maleńkimi dzidziusiami, a patrząc na nie serce potwornie boli :(

    Jezu ufam Tobie <3
    <3 Piotruś i Tomuś <3 22 listopada 2018
    Aniołek [*] 5 maja 2017
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ