X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Łyżeczkowanie, Miesiączka--po jakim czasie?
Odpowiedz

Łyżeczkowanie, Miesiączka--po jakim czasie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Oilka Koleżanka
    Postów: 60 16

    Wysłany: 21 grudnia 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Piszę z zapytaniem. Po jakim czasie dostałyscie pierwsza miesiączkę? Po pierwszym poronienie dostałam po 45 dniach. Teraz minęło 11 dni od kilku dni nie plamilam. A nagle dziś krew. Zastanawiam się czy to okres czy jeszcze jakieś resztki po zabiegu...

    Starania od grudnia 2016.
    21.07.2017 Aniołek [*]
    08.12.2019 Aniołek [*]
    Marzenia się spełniają <3 mocno w to wierzę
  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 21 grudnia 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oilka wrote:
    Hej. Piszę z zapytaniem. Po jakim czasie dostałyscie pierwsza miesiączkę? Po pierwszym poronienie dostałam po 45 dniach. Teraz minęło 11 dni od kilku dni nie plamilam. A nagle dziś krew. Zastanawiam się czy to okres czy jeszcze jakieś resztki po zabiegu...
    raczej resztki po zabiegu

    ja plamiłam delikatnie ok.5 dni
    miesiączka równo miesiąc po zabiegu

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ