Forum Poronienie Łyżeczkowanie, Miesiączka--po jakim czasie?
Odpowiedz

Łyżeczkowanie, Miesiączka--po jakim czasie?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Oilka Koleżanka

Wysłany: 21 grudnia 2019, 12:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Piszę z zapytaniem. Po jakim czasie dostałyscie pierwsza miesiączkę? Po pierwszym poronienie dostałam po 45 dniach. Teraz minęło 11 dni od kilku dni nie plamilam. A nagle dziś krew. Zastanawiam się czy to okres czy jeszcze jakieś resztki po zabiegu...

Starania od grudnia 2016.
    21.07.2017 Aniołek [*]
    08.12.2019 Aniołek [*]
    Marzenia się spełniają <3 mocno w to wierzę
  • Betti37 Autorytet

Wysłany: 21 grudnia 2019, 15:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oilka wrote:
    Hej. Piszę z zapytaniem. Po jakim czasie dostałyscie pierwsza miesiączkę? Po pierwszym poronienie dostałam po 45 dniach. Teraz minęło 11 dni od kilku dni nie plamilam. A nagle dziś krew. Zastanawiam się czy to okres czy jeszcze jakieś resztki po zabiegu...
    raczej resztki po zabiegu

ja plamiłam delikatnie ok.5 dni
    miesiączka równo miesiąc po zabiegu

Nasienie (w normie, poza morfo - 2 %)Niedrożny prawy jajowód,silniejszy jajnik po niedrożnej,wiek

3 cs po poronieniu

12.07.2010 Zuzanna
    9.11.2017 3 iui _ Gabrysia 2.08.2018

wrzesień 2019 - 3 cs ciąża/ poronienie 7 tc

17.04.2020 II Trzymajcie kciuki

29.06 wynik Nifty - zdrowy Chłopak ;-) termin na 18.12.2020
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego