X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie PMS przed pierszym okresem
Odpowiedz

PMS przed pierszym okresem

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • LuckyMe Koleżanka

Wysłany: 10 października 2014, 08:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Mam pytanie do dziewczyn które mają/mialy PMS. Ja przed okresem zawsze mialam bardzo bolesne piersi i bylam mocno rozdrażniona. 10 września miałam zabieg łyżeczkowania po wywołanym poronieniu martwej ciąży (10tc). Czy przed pierwszym okresem po zabiegu odczuwalyscie bolesność piersi i wogóle czułyscie ze okres sie zbliża?

Aniołek 9/2014 [*]

3jgxe6hhf4nd2mmr.png
  • gosia.b Autorytet

Wysłany: 10 października 2014, 21:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Adzia :) U mnie dziś jest 25 dzień od zabiegu i odczuwam lekką bolesność piersi. To trochę później niż zwykle, bo moje cykle przed poronieniem to ok. 25-27 dni. Mam nadzieję, że @ już nadchodzi :)

r44n84s.png

Aniołek [*] 16.09.14 r. 12tc (9tc)

• LuckyMe Koleżanka

Wysłany: 11 października 2014, 10:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Gosia ! U mnie niestety narazie nic nie zapowiada @...

Aniołek 9/2014 [*]

3jgxe6hhf4nd2mmr.png
  • agatka196 Autorytet

Wysłany: 11 października 2014, 17:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś mam równy miesiac od zabiegu i ani widu ani słychu @.
    Zawsze przed @ bolały mnie piersi i brzuch. A teraz nic.

Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • agnb6 Ekspertka

Wysłany: 15 października 2014, 23:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze miałam wcześniej PMS, bolesność piersi, ociężałość, wrażliwość, płaczliwość.
    Dziś dostałam pierwszą @ po poronieniu 11/09 i nie miałam nic z objawów, które były zawsze wcześniej. Piersi miękkie, nie bolące, pobolewanie brzucha tylko było gdzieś od 2 dni.

Aniołek [*] 5tc - 15/08/2012
    Aniołek [*] 9tc - 22/10/2013 (pusty pęcherzyk)
    Aniołek Karolek [*] 21tc - 11/09/2014
  • LuckyMe Koleżanka

Wysłany: 20 października 2014, 14:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnb6 wrote:
    Ja zawsze miałam wcześniej PMS, bolesność piersi, ociężałość, wrażliwość, płaczliwość.
    Dziś dostałam pierwszą @ po poronieniu 11/09 i nie miałam nic z objawów, które były zawsze wcześniej. Piersi miękkie, nie bolące, pobolewanie brzucha tylko było gdzieś od 2 dni.

To dokładnie jak u mnie. Dostałam @ w piatek, równo 5 tygodni po zabiegu. Bez żadnych wcześniejszych objawów. Zero bólu piersi. Pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło bo od kąd pamiętam piersi tak mnie bolą przed @ że nie mogę sie do nich dotknąć.

Aniołek 9/2014 [*]

3jgxe6hhf4nd2mmr.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 października 2014, 07:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro będzie 6 tygodni od poronienia (9tydień) i @ ani widu ani słychu. niby boli mnie brzuch jak na @. za to strasznie boli mnie jajnik ból aż promieniuje na nogę. zgłaszałam to lekarzowi jak byłam na kontroli ale on powiedział że to normalne po poronieniu.

ASIA

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ