X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poronienie a L4
Odpowiedz

Poronienie a L4

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Drzemka Autorytet
    Postów: 767 416

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Czy któraś z Was orientuje sie jak to jest ze zwolnieniem lekarskim po poronieniu w szpitalu? Chciałabym pojsc na zwolnienie wystawione w szpitalu, natomiast nie informowałam wczesniej pracodawcy o ciazy. Nie chciałabym żeby w jakiś sposób się dowiedział. Czy zwolnienie w takim przypadku dostaje się zwykle na 70/80%? Czy pracodawca jakoś się dowie, ze byłam w ciazy?

    Kuba jest już z nami 🙂 16.05.2020
  • Słoneczko Koleżanka
    Postów: 44 6

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Wiesz nie do końca się orientuję w tym temacie ale L4 jak jest wpisywane to chyba jest kod choroby poprostu i wątpię żeby pracodawcy chciało się to sprawdzać a nawet gdyby to kod nie jest konkretny akurat na poronienie tylko np że przeszłaś zabieg poprostu i musisz leżeć lub nie bo to też na L4 jest oznaczane. Chyba że poroniłaś po 20tyg i należy Ci się już tzw skrócony macierzyński to już inna sprawa.

  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem szpital wystawia zwykłe L4 płatne 70% . Po poronieniu nie jesteś już w ciąży. Nie powinni też wpisywać kodu choroby (to podają tylko na L4 płatnym 100%).
    Jeśli znasz płeć dziecka możesz iść na 8 tygodni skróconego urlopu macierzyńskiego (płatne 100%). Tylko to wymaga trochę papierologii i w takim przypadku pracodawca by się dowiedział.

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • MakowaPanienka Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 13 września 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drzemka wrote:
    Cześć. Czy któraś z Was orientuje sie jak to jest ze zwolnieniem lekarskim po poronieniu w szpitalu? Chciałabym pojsc na zwolnienie wystawione w szpitalu, natomiast nie informowałam wczesniej pracodawcy o ciazy. Nie chciałabym żeby w jakiś sposób się dowiedział. Czy zwolnienie w takim przypadku dostaje się zwykle na 70/80%? Czy pracodawca jakoś się dowie, ze byłam w ciazy?
    Niestety dowie sie ale jest platne 100%

  • Appletree Ekspertka
    Postów: 129 196

    Wysłany: 13 września 2019, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MakowaPanienka wrote:
    Niestety dowie sie ale jest platne 100%

    to chyba zależy jednak od szpitala. Ja po poronieniu dostałam normalne 80% L4 na 3 tygodnie

    gDUNp2.png

    IVF 9.09
    ❄️❄️❄️❄️
    8dpt. beta HCG: 27,14 prog: 31,97
    10dpt. beta HCG: 86,66
    15dpt. beta HCG: 311,4 prog:126,39
    czekamy 8lat. W końcu się doczeka(liś)my <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ