X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Czy encorton 5 mg przy dodatnim Ana to nie za mało?
Odpowiedz

Czy encorton 5 mg przy dodatnim Ana to nie za mało?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Melania05 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak w pytaniu.. Jestem juz po jednym poronieniu i po zrobieniu samemu prywatnych badań dlaczego poroniłam, bo przeciez jak jest sie w ciazy to wedlug mnie rownoznaczne to bylo z dzieckiem i tyle. wyszlo ze mam dodatnie ANA ktore raz wynosilo 1:1280 dwa miesiace pozniej wzrosly do 1:5280 po dwoch miesiacach zmalaly do 1:640. Zaden lekarz nie znal przyczyny ale trafilam do profesora Wilczyńskiego i on stwierdzil jeszcze u mnie dodatnie APA przeciwciala łożyskowe. Mam brac encrton 5 mg, zastrzyki z heparyna i acard. Jednak z tego co czytam wiekszosc dostaje 10 mg encortonu a ja dostalm jakas małą dawke. Mam jeszcze ją brać do 8 tygodnia ciąży a potem zmniejszac dawke przez kolejne trzy dni. czy to tez nie za krotko? zazwyczaj dziewcyzny biora do 12 tygodnia ciąży.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ