X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Męty w oku-czy maja wplyw na porod,sn czy cc?
Odpowiedz

Męty w oku-czy maja wplyw na porod,sn czy cc?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Olka86 Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 20 lutego 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 32 tc,zaczelam sie zastanawiac czy mety które widzę w oczach w jednym.jakaś niteczka i w drugim tez moze ze dwa paproszk beda miec wplyw na porod,nie rozmawialam jeszcze z lekarzem na ten temat,ale powinnam,jakos nie myslalam o tym kompletnie,tak sie do tych niteczek przyzwyczailam,ale zaczelam sie martwic wlasnie czy poród sn bedzie w tym przypadku bezpieczny czy moze sn,da rade?

  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 21 lutego 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodziłam dwukrotnie sn. Przyznam, że nawet nie pomyślałam, że męty mogłyby być wskazaniem do cc. Masa ludzi ma męty, choć pewnie część nawet sobie z tego sprawy nie zdaje. Ja też bym pewnie nie wiedziała, gdyby nie to, że musiałam zrobić z innego powodu USG gałki ocznej.

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
  • Olka86 Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 24 lutego 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A rodzilas z nimi I wszystko bylo ok?nie przybylo ich,bo taka mi mysl przeszla przez glowe

  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 24 lutego 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam odczucia, by było ich więcej. Diagnozę miałam postawioną w 2006r., rodziłam w 2013 i 2015.Nie zauważyłam żadnej zmiany.

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ