X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Wstydliwy peoblem! OWSIKI! RATUNKU
Odpowiedz

Wstydliwy peoblem! OWSIKI! RATUNKU

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Wioletkaaa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 2 września 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy miała któraś problem z owsikami??? Czy wiecie co powinnam zrobić? Dziś jem czosnek i ogórki kiszone ale co dalej? Jestem w 17tc za dwa dni wizyta u ginekologa z tego co wiem nie ma bezpiecznego leku na to w okresie ciazy😢jak sobie pomóc????

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odzywam się na wypadek jakby temat był komuś potrzebny. Ja zaraziłam się od córki, lekarz pozwolił wziąć lek.
    Podobno można też bez leku ale trzeba wyciągać je i odstawić słodkie i mleczne produkty na rzecz kiszonek i czosnku

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ