X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Pytania do eksperta Owulacja przed czy po?

Owulacja przed czy po?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agnieszka_s Autorytet
    Postów: 1139 337

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 18:19

      /  Zgłoś
    Witam, w tym cyklu robiłam usg aby potwierdzić owulacje. Śluz płodny miałam do 11.08, 14 miałam robione pierwsze usg z którego wynika że mój pęcherzyk ma 23 mm, kolejne usg pokazało że pęcherzyk ma 25 cm i lekarz powiedział że pęcherzyk się zapada widać ciałko krwotocze i pojawił się płyn w zatoce daglasa. Dziś kolejne usg pęcherzyk 28 cm nadal ciałko krwotocze oraz płyn zaś brak ciałka żółtego. Lekarz mówi że cykl raczej stracony zaś nie jest pewien czy do owulacji nie doszło prędzej. Czy spisać cykl na straty czy jest jeszcze szansa? Dodam że endometrium mialam 8,9 mm a po ostatni usg endometrium wynosi 7,8 mm.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ