Forum Starając się - ogólne Bhcg przy duphastonie
Odpowiedz

Bhcg przy duphastonie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • asianko Nowa

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 14:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Wczoraj skończyłam brać duphaston i dziś 25dc wykonałam Bhcg wyszła ujemnie. Z reguły mam cykle 30 dniowe. Jestem po IUI czy to nie za wcześnie jednak na test?
    Czy biorąc duphaston bierze się pod uwagę termin miesiączki czy po prostu jak skończyłam tabletki to już wynik testu jest wiarygodny?

• nick nieaktualny

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 14:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile dni po owulacji i IUI?

• asianko Nowa

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 14:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    IUI było w 12dc, pęcherzyki jeszcze nie były pęknięte. Tzn jeden już prawie (miał cienką ściankę i się sączył), drugi jeszcze był cały.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ