Forum Starając się - ogólne Bhcg przy duphastonie
Odpowiedz

Bhcg przy duphastonie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • asianko Nowa

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 14:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Wczoraj skończyłam brać duphaston i dziś 25dc wykonałam Bhcg wyszła ujemnie. Z reguły mam cykle 30 dniowe. Jestem po IUI czy to nie za wcześnie jednak na test?
    Czy biorąc duphaston bierze się pod uwagę termin miesiączki czy po prostu jak skończyłam tabletki to już wynik testu jest wiarygodny?

• nick nieaktualny

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 14:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile dni po owulacji i IUI?

• asianko Nowa

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 14:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    IUI było w 12dc, pęcherzyki jeszcze nie były pęknięte. Tzn jeden już prawie (miał cienką ściankę i się sączył), drugi jeszcze był cały.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego