X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bhcg przy duphastonie
Odpowiedz

Bhcg przy duphastonie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • asianko Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Wczoraj skończyłam brać duphaston i dziś 25dc wykonałam Bhcg wyszła ujemnie. Z reguły mam cykle 30 dniowe. Jestem po IUI czy to nie za wcześnie jednak na test?
    Czy biorąc duphaston bierze się pod uwagę termin miesiączki czy po prostu jak skończyłam tabletki to już wynik testu jest wiarygodny?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile dni po owulacji i IUI?

  • asianko Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IUI było w 12dc, pęcherzyki jeszcze nie były pęknięte. Tzn jeden już prawie (miał cienką ściankę i się sączył), drugi jeszcze był cały.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ