X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Blada druga kreska po pregnulu
Odpowiedz

Blada druga kreska po pregnulu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marvillosa Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 30 października 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 15 dni po pregnulu mam bladą drugą kreskę. Możliwe że jest jeszcze we krwi? Dziękuje za odpowiedź

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 30 października 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co wiem już nie powinno być chyba max do 7-10 dni po, może jesteś w ciąży??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2016, 17:35

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • marvillosa Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 30 października 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    Z tego co wiem już nie powinno być chyba max do 7-10 dni po, może jesteś w ciąży??

    Jestem po pierwszym cyklu z CLO. Progesteronu 9 dni po owulacji bylo 11 więc owu była. Także sama jestem ciekawa czy się udało :)

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 30 października 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jesteś 15 po podaniu pregnylu Tak?? A ile dni po owulacji jeśli była i miałaś podany zastrzyk to mialas pewnie monitoring?? Ja dokładnie jie wiem miałem jeden cykl ma pregnylu Ale nienrobilam testu bo cykle mam regularne i po prostu dostałam miesiączke w terminie.a kiedy masz termin @???

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • marvillosa Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 30 października 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    Ale jesteś 15 po podaniu pregnylu Tak?? A ile dni po owulacji jeśli była i miałaś podany zastrzyk to mialas pewnie monitoring?? Ja dokładnie jie wiem miałem jeden cykl ma pregnylu Ale nienrobilam testu bo cykle mam regularne i po prostu dostałam miesiączke w terminie.a kiedy masz termin @???

    Dziś 29 dc. Pregnyl w 13. Owu pewnie byla od 14-16. Co do terminu @ to mam nieregularne więc ciężko ocenić kiedy ma być. Wczoraj robiłam test - 15 dni po pregnylu

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 30 października 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to myślę że najlepiej będzie jak zrobisz krew jest duża szansa że ten pozytywny test to ciąża a nie pregnyl.

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ