X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciąża i alergia na pyłki
Odpowiedz

Ciąża i alergia na pyłki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • iśka Ekspertka
    Postów: 197 238

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak sobie radzicie w tym trudnym okresie dla alergików? Zaczęła się wiosna i pyłki wszędzie latają. Ja osobiście kicham, smarkam. Makijażu nie robię bo i tak się rozmazuje. A leków brać nie wolno...

    iv093e5eynq4wz4z.png
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iśka, jesteś pod opieką alergologa?
    Z bezpiecznych metod to płukanie nosa i przemywanie oczu solą fizjologiczną :)

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • ejsza Koleżanka
    Postów: 101 15

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam mały problem z alergią, ale ponoć płukanie nosa Sinus Rinse pomaga. Ja stosowałam gdy miałam problem z zatokami. Na allegro kupiłam zestaw (butelka + saszetki). Na You Tubie sa filmiki jak nawet przedszkolaki płukają nos.

    ejsza
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ