X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne krótkie cykle
Odpowiedz

krótkie cykle

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 28 kwietnia 2013, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam od zawsze bardzo krótkie cykle. Najdłuższy jaki pamiętam to 28 dni. Zwykle jednak 21-23 dni to standard. Nigdy nie przejmowałam się tym specjalnie ale teraz podejrzewam, że mój problem z zajściem w ciążę jest z tym powiązany. Nigdy żaden lekarz nie mierzył mi endometrium ale może jest cienkie, nie zdąży się odpowiednio zbudować. Może któraś z was ma podobnie. Niestety na wizytę u lekarza muszę poczekać do 10 maja.

    samira lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2013, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska wrote:
    Dziewczyny mam od zawsze bardzo krótkie cykle. Najdłuższy jaki pamiętam to 28 dni. Zwykle jednak 21-23 dni to standard. Nigdy nie przejmowałam się tym specjalnie ale teraz podejrzewam, że mój problem z zajściem w ciążę jest z tym powiązany. Nigdy żaden lekarz nie mierzył mi endometrium ale może jest cienkie, nie zdąży się odpowiednio zbudować. Może któraś z was ma podobnie. Niestety na wizytę u lekarza muszę poczekać do 10 maja.

    ja mam dłuższe z kolei ale twoje są za krótkie dlatego może być problem z poczęciem ,przeczytaj to



    Zasada ogólna jest taka, że faza lutelna trwa między 10 a 17 dni,
    ale te 10 to często za mało, żeby utrzymać ciążę.

    Dobra faza lutealna to taka, gdzie temperatury od 3 dnia po skoku
    utrzymują się wyraźnie nad linią podstawową/pomocniczą wyznaczoną na
    wysokości najwyższej z sześciu poprzedzających skok niższych
    temperatur i trwająca 12 dni, gdzie temperatura nie spada pod linię
    wcześniej niż dzień prze okresem.

  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 29 kwietnia 2013, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze. Jakie to skomplikowane.
    Coraz mocniej przekonuję się, że nic nie wiem ;)
    Pozdrawiam

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • Martusiaa31 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 11 maja 2013, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no a moze ktos mi to wyjasni bo ja wlasnie miesiaczkuje a moje dni cyklu to 16...ehhh i tak mam juz drugi raz ...co moz byc tym spowodowane....tez stara, sie o druga dzidzie juz jakies 9 mieiecy i juz trace cierpliwosc...

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 12 maja 2013, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska wrote:
    Dziewczyny mam od zawsze bardzo krótkie cykle. Najdłuższy jaki pamiętam to 28 dni. Zwykle jednak 21-23 dni to standard. Nigdy nie przejmowałam się tym specjalnie ale teraz podejrzewam, że mój problem z zajściem w ciążę jest z tym powiązany. Nigdy żaden lekarz nie mierzył mi endometrium ale może jest cienkie, nie zdąży się odpowiednio zbudować. Może któraś z was ma podobnie. Niestety na wizytę u lekarza muszę poczekać do 10 maja.

    cylke masz krótkie, i pewnie faza lutealna jest zaburzona,

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ