Forum Starając się - ogólne Miesiączka czy plamienie
Odpowiedz

Miesiączka czy plamienie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 maja 2014, 13:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciazy nigdy do tej pory nie zaznalam, ale slyszalam, ze miewa sie miesiaczke w ciazy. Znam przypadek, ze sie delikwentka w 5 miesiacu zorientowala dopiero, bo caly czas miala "normalne" miesiaczki. Ale... w normalnych przypadkach ciaza wyklucza miesiaczke i odwrotnie, wiec nie ma sensu nakrecac sie odosobnionymi historiami.

• nick nieaktualny

Wysłany: 13 maja 2014, 13:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    happy wrote:
    Ja już dostałam okres więc się nie nakręcam ale często słyszę że podobno nie które osoby mają miesiączkę i są w ciąży. Dla mnie to dziwne bo zaprzecza to naturze ale chciałam się dowiedzieć czy jeśli już komuś się tak zdarzyło to czy na pewno to była normalna miesiączka taka mocna ze skrzepami czy tylko lekkie czyste krwawienie? :) To czysta ciekawość :) czy na prawdę jest to możliwe ;)
    Ta kobieta, o ktorej wczesniej pisalam, miala z natury skape i krotkie miesiaczki, wiec prawdopodobnie dlatego zyla w nieswiadomosci do 5 miesiaca. O mocnym krwawieniu i skrzepach nie slyszalam.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego