X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne moja historia, czyli o matko, dwie kreski oO
Odpowiedz

moja historia, czyli o matko, dwie kreski oO

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ma-mu-du Debiutantka
    Postów: 10 12

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 24 lata. W skrócie chciałabym napisać, że z OVU korzystałam głównie po to, aby się monitorować, ponieważ nie miesiączkuję praktycznie od początku (okres raz na pól roku to nie miesiączka). Ostatnimi czasy odstawiłam tabletki anty i zaczełam brac luteinę dopochwowo na wywołanie okresu. Owu brak. Aż nagle raz raz jedyny w ciągu roku pojawiła się owulacja i akurat kochaliśmy się bez zabezpieczenia i... i zielona kropka.

    I teraz najważniejsze. Od kilku miesięcy pisze pracę o samotnym rodzicielstwie. Macierzyństwo ojcostwo itd. Duzo czytałam o tym, jak również o rodzinie. Dodatkowo przeczytałam ksiązkę o położnych i "matkę feministę" A. Graff i wiecie co??

    wierzę w nastawienie! otwarcie się, nastrojenie na ciążę. W moim przypadku to zadziałało.

    życzę powodzenia wszystkim dziewczynom i może moja historia stanie się dla kogoś inspiracją. Buziaki!

    adk_1989, Ana89, monaaa85, zAgatka, Nona, olka30, lulu_ovufriend lubią tę wiadomość

    termin 9 marca 2015

    ckaiugpjlkvq9l0q.png
  • ma-mu-du Debiutantka
    Postów: 10 12

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jeszcze jedno - od marca byłam na diecie bezglutenowej/nisko glutenowej. Może ta informacja się komuś przyda?

    Nona lubi tę wiadomość

    termin 9 marca 2015

    ckaiugpjlkvq9l0q.png
  • Mychaa22 Przyjaciółka
    Postów: 176 37

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko jak się nastroić, otworzyć na tę ciążę ?:( :( jestem załamana!

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ma-mu-du wrote:
    a jeszcze jedno - od marca byłam na diecie bezglutenowej/nisko glutenowej. Może ta informacja się komuś przyda?
    Może miałaś uczulenie na gluten i to powodowało niepłodność i wystarczyło zmienić dietę...

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:54

    Mychaa22 lubi tę wiadomość

  • ma-mu-du Debiutantka
    Postów: 10 12

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, może trzeba się ogólnie otworzyć. Nie wiem, czytać, oglądać, wyobrażać sobie, jak to będzie... nie wiem. Ja byłam w sytuacji takiej, że nue miałam owulacji wcale i nikt nie wiedział dlaczego. I nagle mam i do tego złoty strzał męża. Dużo kobiet zachodzi po adopcji. To jest fakt.

    A co do glutenu, to nie miałam choroby i objawów. Przeszłam na dietę z mężem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2014, 22:31

    Nona lubi tę wiadomość

    termin 9 marca 2015

    ckaiugpjlkvq9l0q.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 28 czerwca 2014, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ma-mu-du wrote:
    wierzę w nastawienie! otwarcie się, nastrojenie na ciążę. W moim przypadku to zadziałało.

    Otwarcie na ciąże faktycznie BARDZO "pomoże" jak kobieta ma niedrożne jajowody, albo mężczyzna ma praktycznie 0 ruchliwych plemników... na prawdę w ch•j pomoże.

    biedronka_1982, surreal95, kapturnica lubią tę wiadomość

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • ma-mu-du Debiutantka
    Postów: 10 12

    Wysłany: 28 czerwca 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to rozumiem. Wiem, że nie pomagaja takie dobre rady, ale opisałam moją historię, aby dac nadzieję dziewczynom. Nie chce się wymądrzać..

    Nona, Wonderwall, Iwka lubią tę wiadomość

    termin 9 marca 2015

    ckaiugpjlkvq9l0q.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w moim przypadku nie działa pozytywne nastawienie na to że chcę z mężem mieć fasolinkę ;)może trzeba myśleć że się nie zajdzie tak jak wiele matek które nie chciało dziecka ;D

    kapturnica, pirelka lubią tę wiadomość

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    WIZUALIZACJA I POTĘGA POSWIADOMOŚCI

    nie myśl o śluzach tylko o dziecku, o Waszej rodzinie, o byciu mamą. Jak sobie to wyobrazisz to to się stanie, nei od razu ale odblokujesz myśli krążące wokół cyklu i przestawisz się na samospełniająca się przepowiednie że będziesz mamą.

    Brzmi banalnie ale działa
    To ja właśnie tak myślę.. i na razie nic :/ to nie takie łatwe jednak jak jest się w danej sytuacji, łatwo się mówi jak komuś "już" się udało.
    Pozdrawiam.

  • ma-mu-du Debiutantka
    Postów: 10 12

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlatego napisałam, że to nie jest złota rada, tylko no.. moja historia. W oim konkretnym przypadku tak to zadziałało, a może to był zwykły zbieg okoliczności. W każdym razie jestem w 12 tygodniu ciąży, a w szpitalu ginekologicznym powiedziali mi, że musiałby się zdarzyć cud, abym bez stymulacji wypuściła jajeczko. A więc stał się cud.

    termin 9 marca 2015

    ckaiugpjlkvq9l0q.png
  • Paolla Przyjaciółka
    Postów: 80 27

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że pozytywne nastawienie dużo pomaga,ale właśnie tak jak pisze pirelka łatwo się mówi. Fakt faktem podświadomość robi swoje nie tylko w kwestii zajścia w ciąże, ale pomaga zwalczać problemy przez które nie możemy zajść. czytałam książkę "Potęga podświadomośći" wiem co nieco na ten temat, ale czasami mi samej trudno jest tak myśleć.

    o9u8iei.png

    11tc Aniołek (*) 6.04.2014 r
  • Jadhira Koleżanka
    Postów: 79 19

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzeba wierzyc,
    mi sie udało, przynajmniej widziec dwie kreski. czy donosze zobaczymy. Nie ma złotych zasad. Bylo mi ciezko po stracie dziecka w 16 tc ale zaczelam dbac o siebie i wyluzowałam sie w łóżku.

    Aniołek Kubuś 30.01.2014 (*) 16tc
    8p3ovfxm0l2ycqvt.png
  • Paolla Przyjaciółka
    Postów: 80 27

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadhira p jakim czasie Ci się udało zajść w ciążę?

    o9u8iei.png

    11tc Aniołek (*) 6.04.2014 r
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ