X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Moje początki
Odpowiedz

Moje początki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nowa86 Przyjaciółka
    Postów: 110 21

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem tu nowa staram się z mężem o dzidziusia 3 cykl. Robiłam usg 13 dniu cyklu w celu ustalenia owulacji pecherzyk dominujący 15 mm endometrium 7mm. Dziś zrobiłam drugi raz endometrum 10,5 mm widoczny płyn w zatoce douglasa. Co o tym myślcie ? Prawdopodobnie doszło do owulacji z tym że martwi mnie fakt, że na opisie usg lekarz nie napisała nic o obecności ciałka żółtego a ja też nie zapytałam;/ Z tego co wiem to jest to bardzo ważne w procesie zapłodnienia. Czy któraś z Was miała podobne przypadki? Z góry dzięki za pomoc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie bierzesz progsteronu to mozesz go zbadac 7 dni po owulacji i zobaczyc jaki wynik. Ten wynik bedzie pomocny w diagnozie czy była owulacja, chociaz obecnosc płynu o tym swiadczy. Natomiast ciało zolte moglo juz zaniknac.

  • nowa86 Przyjaciółka
    Postów: 110 21

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie tak chyba zrobię i wszystko będzie jasne:) Dzięki wielkie za pomoc :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ