X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nieplodnosc wtorna
Odpowiedz

Nieplodnosc wtorna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Justynianss Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 18 maja 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Staramy sie o drugie dziecko juz prawie dwa lata, mam 34 lata i cykle coraz dluzsze 33 -35 dni, na wykresie owulacja zawsze wykryta , rok temu poronilam w 7 tyg, hormony tarczycy ok, ostatnio robilam prolaktyne i tez w normie , czy ktoras z was ma podobny przypadek , jakie badania jeszcze powinnam zrobic.dzis dostalam spozniony okres i jestem zrozpaczona.

    Justynianss
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 18 maja 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, sa już chyba dwa takie tematy na tym forum, jeden z nich ja założyłam :P
    Ja jestem przykładem niepłodności wtórnej przez wielkie W :)
    Dwa razy zaszłam w ciążę za pierwszym razem, a teraz Bóg mnie z góry ćwiczy.
    Średnio co drugi dzień nie mam już sił, ale podnoszę się jakoś zawsze ;)
    Też poroniłam.
    Z badań miałam monitoring cyklu, wszystko co się bada po poronieniu, tarczycę na Hashimoto, AMH (rezerwę jajnikową), prolaktynę. Przymierzam się do HSG i laparoskopii diagnostycznej.
    Jak na razie poza skaczącą tarczycą jestem zdrowa jak koń.

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • Justynianss Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 18 maja 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki ci bardzo , jestem tu nowa i nie udalo mi sie znalezc tego watku. Moj ginekolog chce mi dac closterbegit czy cos takiego ale nie wiemco o tym myslec, moj maz robil badania i wszystko ok, wiec to pewnie ja.

    Justynianss
  • Justynianss Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 18 maja 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do tego maz przyjaciolki matki trojki dzieci podpowiedzial wczoraj ze nalezy czesciej nogi rozkladac, dzis caly dzien placze i nawet nie mam komu sie wyzalic

    Justynianss
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 18 maja 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super tekst :)

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • Justynianss Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 18 maja 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No coz rozpoczynam kolejny miesiac staran

    Anette lubi tę wiadomość

    Justynianss
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 19 maja 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki dziewczyny....

    My mamy jednego babelka, chcielismy od razu miec drugiegi. A ze byla cesarka to czekalismy okolo 9 mies...
    Od tego czasu sie staramy-5 miesiac. Juz mielismy jedno mikroporonienie i raz byla beta powyzej 5 wiec tez mysl ze cos bylo... Koniec koncow przychodzi @ choc spozniona.
    Tez jestem zalamana, bo badania porobione. Wszystko ok, jedynie progesteron niski ale w normie i na to dostalam luteine w drugiej polowie cyklu. Do tego clo juz drugi cykl ( bo moze jajeczka sa slabej jakosc), takie gdybanie i nic z tego.
    W kolko slysze- macie juz jedno dziecko to po co sie tak spinasz?! Latwo mowic ;(

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ