X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2022 🤰🏼
Odpowiedz

Nowe staraczki 2022 🤰🏼

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Wiktorkaaa Debiutantka
    Postów: 14 4

    Wysłany: 9 sierpnia 2022, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ❤️

    Jestem tu nowa, bardzo chętnie Was poznam i wymienię się doświadczeniami. 😀 Troszkę o mnie - 29 lat zarówno ja jak i mąż, staramy się od 3 cykli z czego przez jeden mieliśmy przerwę, ponieważ okazało się ze jestem nosicielem SMA.

    Byłam pewna, że zajdę w ciąże od razu a tu niespodzianka! Nie jest to jednak takie łatwe. 😜 Na początku się zafiksowałam i sprawdzałam dni płodne, owulacje, teraz staram się wyluzować.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ