X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Objawy ciąży
Odpowiedz

Objawy ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mrs.Joasia Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, zacznę od tego ze miesiączkę mam co ok 32 dni, 5 grudnia dostałam, więc następnej mogłabym spodziewać się 6,7 grudnia. Od owulacji bardzo bolaly mnie piersi, brzuch zwykle daje o sobie znać, tym razem poczułam delikatny bol tylko przez chwilę, silny ból pojawił się za to 1 stycznia, i po ok 2,3 godzinach pojawil się okres. Bol był bardzo silny ale trwał tylko kilka godzin, poza tym nie czułam nic. Zwykle wszystko mnie drażni, jestem obolala i przemeczona. Sam okres był bardzo słaby i trwał 3 dni, jednak potem przez następne 3 dni, bylo delikatne różowe plamienie. Z partnerem kochalismy się bez zabezpieczenia kilka dni przed owulacja i kilka dni po owulacji. Nie staramy się jakoś bardzo o dziecko, oboje jesteśmy młodzi i dopiero zamieszkalismy na swoim, oboje także bardzo ucieszylibysmy sie z maluszka. Bol piersi podczas okresu przeszedł, jednak cały czas, czuje się senna, zmęczona, obolala, czasami czuje bol macicy od tylnej strony. I dzisiaj od rana bolą mnie piersi od strony pach. Jak myślicie, mogą to być objawy ciazy, czy ja nadinterpretowalam? Podzielcie się swoją opinią, Jakie bole i dolegliwości Wam towarzyszyły?

  • Gagarek Koleżanka
    Postów: 94 19

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro jesteś po terminie spodziewanej miesiączki (albo choć była skąpa, bądź plamiłaś), to może wypadałoby zrobić test, albo już badanie krwi :)
    Nie odbierz mnie arogancko, ale po tym co piszesz nikt niczego nie wywnioskuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2017, 17:02

    anusia24, chcebardzobycmama lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joasiu, ja co miesiąc sobie wmawiam objawy ciąży więc... nikt tu Ci nie powie czy to ciąża, czy nie. Teścik zrób :)

    Zobacz sobie: https://bellybestfriend.pl/forum/i-trymestr/potwierdzone-pierwsze-objawy-ciazy,273.html - myślę, że tam prędzej możesz skierować takie pytanie, niż tu.

    Pozdrowienia! :)

    chcebardzobycmama lubi tę wiadomość

  • MałgosiaJ Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo prawdopodobne , że mniejsze krwawienie świadczy o implantacji zarodka, który uszkodził naczynie krwionośne w macicy, a więc test

    Pozdrawiam

    Małgosia J
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ