Forum Starając się - ogólne Objawy ciąży
Odpowiedz

Objawy ciąży

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mrs.Joasia Nowa

Wysłany: 11 stycznia 2017, 16:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, zacznę od tego ze miesiączkę mam co ok 32 dni, 5 grudnia dostałam, więc następnej mogłabym spodziewać się 6,7 grudnia. Od owulacji bardzo bolaly mnie piersi, brzuch zwykle daje o sobie znać, tym razem poczułam delikatny bol tylko przez chwilę, silny ból pojawił się za to 1 stycznia, i po ok 2,3 godzinach pojawil się okres. Bol był bardzo silny ale trwał tylko kilka godzin, poza tym nie czułam nic. Zwykle wszystko mnie drażni, jestem obolala i przemeczona. Sam okres był bardzo słaby i trwał 3 dni, jednak potem przez następne 3 dni, bylo delikatne różowe plamienie. Z partnerem kochalismy się bez zabezpieczenia kilka dni przed owulacja i kilka dni po owulacji. Nie staramy się jakoś bardzo o dziecko, oboje jesteśmy młodzi i dopiero zamieszkalismy na swoim, oboje także bardzo ucieszylibysmy sie z maluszka. Bol piersi podczas okresu przeszedł, jednak cały czas, czuje się senna, zmęczona, obolala, czasami czuje bol macicy od tylnej strony. I dzisiaj od rana bolą mnie piersi od strony pach. Jak myślicie, mogą to być objawy ciazy, czy ja nadinterpretowalam? Podzielcie się swoją opinią, Jakie bole i dolegliwości Wam towarzyszyły?

• Gagarek Koleżanka

Wysłany: 11 stycznia 2017, 17:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro jesteś po terminie spodziewanej miesiączki (albo choć była skąpa, bądź plamiłaś), to może wypadałoby zrobić test, albo już badanie krwi :)
    Nie odbierz mnie arogancko, ale po tym co piszesz nikt niczego nie wywnioskuje.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2017, 17:02

anusia24, chcebardzobycmama lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 11 stycznia 2017, 19:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joasiu, ja co miesiąc sobie wmawiam objawy ciąży więc... nikt tu Ci nie powie czy to ciąża, czy nie. Teścik zrób :)

Zobacz sobie: https://bellybestfriend.pl/forum/i-trymestr/potwierdzone-pierwsze-objawy-ciazy,273.html - myślę, że tam prędzej możesz skierować takie pytanie, niż tu.

Pozdrowienia! :)

chcebardzobycmama lubi tę wiadomość

• MałgosiaJ Debiutantka

Wysłany: 19 stycznia 2017, 12:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo prawdopodobne , że mniejsze krwawienie świadczy o implantacji zarodka, który uszkodził naczynie krwionośne w macicy, a więc test

Pozdrawiam

Małgosia J
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego