X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Odkładam starania na nowy Rok ;)
Odpowiedz

Odkładam starania na nowy Rok ;)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka ? Twoja decyzja jest spowodowana zdrowiem ?

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladryneczko życzę Ci jak najlepiej :* :) <3

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie daje jeszcze ten cykl a potem czekam do października/listopada

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja się dołączam. Chciałabym w tym cyklu, żeby się udało, ale czuję wewnętrznie, że nic z tego nie będzie. Jeśli tak się stanie wtedy odpuszczam i biorę się za naukę. A wtedy starania odkładam na za dwa lata :P nie no żart z tymi dwoma latami. "Starania" niby będą cały czas, bo nie będziemy się zabezpieczać itd ale przestaje świrować. Akurat są wakacje to jeszcze mogę się w to pobawić. A później już trudno wola Boska. co ma być to będzie.

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette a Ty ile juz cykli masz za sobą ?

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    Paulette a Ty ile juz cykli masz za sobą ?
    U mnie leci 3 cykl z zielonym swiatlem, a 4 cykl tak ogolnie bo <3 byly wczesniej. Wiec licze sobie jako czwarty cykl od poronienia.

    Landryneczka mozna tak powiedziec ;) tylko tyle ze u mnie jest taki maly problem bo my sie nigdy nie zabezpieczalismy tylko zawsze przerywany i w taki sposob nie udalo nam sie wpasc wiec zobaczymy ;)

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to mój też trzeci. Jak nie teraz, to październik. Jeszcze 5 dni i najważnijsze dni tego cyklu.

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to już tak na żaden miesiąc się nie nastawiam, niby krótko trwają starania, ale brak mi sił już na nie. Nadal chce dziecka. Ale starania o nie są na prawdę ciężkie. A jeszcze ten fakt, że 31-go sierpnia miałam rodzić ;( już totalnie mnie zabija :(

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette rozumiem że straciłaś ciąże ;( strasznie mi przykro.
    Wprawdzie starania zaczęłam od niedawna ale wydaje mi się, że to powinno być przyjemne a nie ciężkie. Kiedyś myślałam, że jak będę gotowa to zajdę w ciążę kiedy będę chciała ... teraz wiem, że moje myślenie było głupie. Staramy się o dziecko już trzeci cykl ale mój mąż powiedział kilka dni temu: "mówisz o tym staraniu, jakby to było jakieś zadanie domowe. Kochanie ja się z Tobą kocham, bo Cie kocham i tak traktuj nasze łóżkowe igraszki a nie jak przyjemność przymusowa." Wiem, że to nie łatwe dziewczyny!!! Bo sama mam problem z tym żeby te słowa zaistniały w moim życiu, ale wydaje mi się, że ma chłop racje :)

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem Landryneczka, 3 miesiace to nic ale patrząc na to jak sobie kiedyś myslałam jak to będzie to dniem za dniem mi się dłuży.
    wiem też, że se pewnie myślicie - po cholerę ona się odzywa. 3 miechy starań o czym ona mówi. Nie wie co to jest starać się. ale ja też potrzebuje wsparcia...

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to nie wiem o jakie nakręcanie chodzi...
    mnie chodzi tylko o to że nie chce być sama w tym wszystkim.
    Jasne, że pogadam z mężem na ten temat z psiapsiółką, ale nie chce ich zadręczać swoimi gatkami ileż można. znam swoją cierpliwość i nie chce nadwyrężać cierpliwości osób którzy nie siedzą w temacie albo zwyczajnie jak faceci (usłyszą- zakodują- przyjmą do wiadomości - i po co dalej w kółko o tym gadać :D)

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za radę. Na ten moment mam swoją wizję. Ja będę się cieszyła jak druga faza będzie ładna w górę i 30 dnia cyklu nie dostane okresu wtedy dopiero sięgnę po test. Wiem że niektóre laski sprawdzają co pięć minut czy nie mają cycków powiększonych albo tak jak mówisz mdłości nie mdłości... Ja chyba jeszcze nie mam takiej fazy żeby sobie wmawiać objawy. Będę się starała mieć łeb w tym miejscu co mam i nie ześwirować.

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mnie gin powiedział, że daje mi jeszcze trzy cykle oprócz tego. A że jak teraz nie wyjdzie to odkładam na cykl około października/listopada bo mąż wyjeżdża na delegacje, to pewnie do niego zgłoszę się na początku przyszłego roku.

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zastanawiam się nad lubrykantem Conceive Plus, któraś z Was ma jakieś pojęcie o nim ? warto ? i proszę wytłumaczcie mi co ma Grapefruit w sobie że jest do zaznaczania w tabelce ???

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ