X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne okres w ciaży
Odpowiedz

okres w ciaży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marysienka211 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 15 marca 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Mam pytanie. Kochalam się w owulacje z mężem. W dzień planowanej miesiączki zrobiłam test. Wyszła bladziudka kreska. Zrobiłam hcg i było 7,22 dwa dni potem Powtórzyłam i wyszło 3,21. Dziś dostałam krwawienia. Byłam u ginekologa i powiedział że widać pęcherzyk. Ale krwawienie to miesiączka. Ja juz nic nie wiem . Krwawienie jest małe nie ma blonki we krwi. Czy jest jakaś szansa

  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 15 marca 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marysienka211 wrote:
    Witajcie. Mam pytanie. Kochalam się w owulacje z mężem. W dzień planowanej miesiączki zrobiłam test. Wyszła bladziudka kreska. Zrobiłam hcg i było 7,22 dwa dni potem Powtórzyłam i wyszło 3,21. Dziś dostałam krwawienia. Byłam u ginekologa i powiedział że widać pęcherzyk. Ale krwawienie to miesiączka. Ja juz nic nie wiem . Krwawienie jest małe nie ma blonki we krwi. Czy jest jakaś szansa

    Moim zdaniem to wczesne poronienie ... Sam, fakt że beta spadła... mógłby o tym świadczyć.

    ckaik0s3070dl07t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To pewnie jest plamienie implantacyjne Implantacja to zatem jedno z najistotniejszych momentów początku ciąży, decydujący o jej późniejszym powodzeniu. Wraz z implantacją zarodka kobieta może obserwować jeden z pierwszych objawów ciąży czyli plamienie implantacyjne.
    Niemniej trzeba siebie obserwowac, jak zaczniesz mocniej krwawic jedz na pogotowie albo natychmiast do lekarza, a jak tak lekko to pewnie to jednak upewnij sie u ginekologa :) Gratulacje :)

  • marysienka211 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 15 marca 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co z tym testem beta czy implantacja może nałożyć się z miesiączka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana to niestety poronienie, żadna implantacja, gdyby byla to implantacja beta by rosła, a ona spadła.. przykro mi

    Maka, polkosia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marysienka211 wrote:
    A co z tym testem beta czy implantacja może nałożyć się z miesiączka
    to dlatego trzeba sie upewnc u gina, bo moze byc roznie, moglo byc plamienie implantacyjne a moze niestety...Trzeba do lekarza isc znowu jak napisalam.
    Ja nie bede sie wypowiadac ani tak ani inaczej bo nikt z nas tutaj nie jest lekarzem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2014, 20:01

  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 15 marca 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że ten pierwszy wynik HCG to już był spadek, bo w terminie spodziewanej miesiączki prawidłowy poziom bety przy ciąży powinien być dużo wyższy. Niestety to chyba było bardzo wczesne poronienie - w każdym razie spadek bety to raczej brak szans na utrzymaną ciążę.
    Skontroluj betę za jakiś czas - powinna spaść do 0. No i do ginekologa też trzeba się wybrać znowu - czasami bywa tak, że pęcherzyk ciążowy zostaje, mimo, że ciąża się nie rozwija...
    Gdyby to była implantacja to beta rosłaby ładnie, powinna się podwajać co dwa dni...

    Aha, jeszcze jest ważne czy powtarzałaś badanie bety w tym samym laboratorium - one często różnią się normami i tak naprawdę dwa wyniki z różnych labów nie są miarodajne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2014, 20:18

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • marysienka211 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 15 marca 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy byly robione w roznych laboratoriach.No właśnie nie i teraz nie wiem. Ginekolog dziś powiedział ze jest pęcherzyk. Ale to krwawienie. Nie wiem

  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 16 marca 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pęcherzyk może być, ale to jeszcze nie znaczy, że "ciąża wciąż jest". Powtórz betę - może być już zerowa, jak nie będzie to po dwóch dniach zrób jeszcze raz ale w tym samym labie. Ja bym sobie niestety nie robiła raczej nadziei :(
    No i koniecznie na kontrolę do lekarza, razem z wynikami bety.

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ