X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Pomocy!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paulatruskiii Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jestem tu pierwszy raz i niewiem gdzie kierować moja dyskusje odnośnie markerow nowotworowych jajnika. Może wy się gdzie natknelyscie na ten temat lub wiecie gdzie znajdę pomoc.

    Paulatruskiii
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, nie szukałam tutaj takiego tematu, ale może gdzieś jest. Co konkretnie Cię martwi? Miałaś robione ca125? Jeśli tak to jaki wynik?
    Myślę że nie ma co szukać pomocy w internecie tylko iść poprostu do ginekologa

  • Paulatruskiii Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy w tym dziale mogę stworzyć wątek odnośnie tego?? Powiem szczerze ze jestem zalana tymi lekarzami...ehh nawet nie chce mi się wypowiadać na ich temat. Pytam bo.może są tutaj jakieś osobki które miały podobny problem...

    Paulatruskiii
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy to jest forum o nowotworze jajnika, teraz juz stworzylas watek to moze tu poczekaj az ktos odpisze

  • Paulatruskiii Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok.

    Paulatruskiii
  • Paulatruskiii Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ca125 wynik jest w normie ale He4 podwyzszony I to mnie bardzo martwi...

    Paulatruskiii
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ