Forum Starając się - ogólne Staranie sie o dziecko
Odpowiedz

Staranie sie o dziecko

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tolcia25 Przyjaciółka

Wysłany: 24 lipca 2014, 10:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam 25lat staram sie od 3miescy o malenstwo dodam iz mam 2 zdrowych dzieci przeszlam poronienie strate w 7 miesiacu i ciaze pozamaciczna od miesiaca zaczelam obserwowac dni plodne przez testy owu gdyz do tylu prubowalam bez tego i nic nie wyszlo prosze o jakies rady kiedy najlepiej jest zaczac wspolzyc i ile dni przed nigdy tym sie nie interesowalam za bardzo,czy w dniu owu jest mozliwosc zajscia niektorzy mowia tak a inni nie jedni ze 2 dni przed drudzy ze 2,3 dni po??prosze o pomoc

" To one sa przyszloscia-
    tak nieskazitelne, niewinne, doskonale,
    niosace tak wielkie nadzieje"
    425b3eaaa3f5c5f0239a4983fd78c0a9.png
  • Marronek Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2014, 12:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To racze my powinnyśmy o rady Ciebie prosić...

Nora, momo1009 lubią tę wiadomość

Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Jadhira Koleżanka

Wysłany: 24 lipca 2014, 13:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze nie ma dobrej odpowiedzi. Ja probuje 2 dni przed ovu i w dniu owu.

Aniołek Kubuś 30.01.2014 (*) 16tc
    8p3ovfxm0l2ycqvt.png
  • Truskaffeczka Autorytet

Wysłany: 16 sierpnia 2014, 23:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm... ja jakoś nie liczę kiedy mam dni płodne i wgl. ale zawsze kocham się z mężem na początku w środku i pod koniec miesiąca i zawsze nic :/

plemnik.gif
    20121110570117.png
  • paulad11 Przyjaciółka

Wysłany: 16 sierpnia 2014, 23:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    testy owu nie oznaczaja w 100 procentach ze owu wystapi ,wykrywaja one hormone ktory wydzielany jest w okresie owulacyjnym(mimo to nawet przy wykryciu jego do owu moze nie dojsc) z tego co ja mam wiadomosci od dnia w ktorym test wyjdzie pozytywny owu moze nastapic nastepnego dnia do 3 nawet .ja do testow dolaczylabym rowniez obserwacje szyjki ,sluzu I tempki to ci wszystko ulatwi I moze pomoze w okresleniu dokladniej dnia owu :)pozdrawiam

<3
  • martika Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2014, 12:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś słyszałam, że najlepiej współżyć co drugi dzień, bo wtedy plemniki są stale obecne w ciele kobiety, ale jeśli nasienie jest słabe to lepiej go nie wypstrykiwać na początku, jeżeli cykl jest długi, a owulacja późna. Testy owu mogą o tyle pomóc, że mniej więcej będziesz wiedziała, że w najbliższych dniach prawdopodobnie dojdzie do owulacji. Pomóc może też jednoczesne mierzenie temperatury. Jeżeli test wyjdzie pozytywny to znaczy, że prawdopodobnie w ciągu ok 24-36 godzinach wystąpi owulacja, jeżeli potem zaobserwujesz skok tempki tzn, że z dużym prawdopodobieństwem owulacja była. Tempke trzeba mierzyć przed wstaniem, a testy robić po godz 10, nie z porannego moczu, ja z szyjką mam problemy, a nad śluzem podczas regularnego współżycia też się czasem zastanawiam, łatwo można go pomylić. życzę powodzenia:)

Truskaffeczka, rybka33 lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego