X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staranie sie o dziecko
Odpowiedz

Staranie sie o dziecko

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tolcia25 Przyjaciółka
    Postów: 217 46

    Wysłany: 24 lipca 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam 25lat staram sie od 3miescy o malenstwo dodam iz mam 2 zdrowych dzieci przeszlam poronienie strate w 7 miesiacu i ciaze pozamaciczna od miesiaca zaczelam obserwowac dni plodne przez testy owu gdyz do tylu prubowalam bez tego i nic nie wyszlo prosze o jakies rady kiedy najlepiej jest zaczac wspolzyc i ile dni przed nigdy tym sie nie interesowalam za bardzo,czy w dniu owu jest mozliwosc zajscia niektorzy mowia tak a inni nie jedni ze 2 dni przed drudzy ze 2,3 dni po??prosze o pomoc

    " To one sa przyszloscia-
    tak nieskazitelne, niewinne, doskonale,
    niosace tak wielkie nadzieje"
    425b3eaaa3f5c5f0239a4983fd78c0a9.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 24 lipca 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To racze my powinnyśmy o rady Ciebie prosić...

    Nora, momo1009 lubią tę wiadomość

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Jadhira Koleżanka
    Postów: 79 19

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze nie ma dobrej odpowiedzi. Ja probuje 2 dni przed ovu i w dniu owu.

    Aniołek Kubuś 30.01.2014 (*) 16tc
    8p3ovfxm0l2ycqvt.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm... ja jakoś nie liczę kiedy mam dni płodne i wgl. ale zawsze kocham się z mężem na początku w środku i pod koniec miesiąca i zawsze nic :/

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    testy owu nie oznaczaja w 100 procentach ze owu wystapi ,wykrywaja one hormone ktory wydzielany jest w okresie owulacyjnym(mimo to nawet przy wykryciu jego do owu moze nie dojsc) z tego co ja mam wiadomosci od dnia w ktorym test wyjdzie pozytywny owu moze nastapic nastepnego dnia do 3 nawet .ja do testow dolaczylabym rowniez obserwacje szyjki ,sluzu I tempki to ci wszystko ulatwi I moze pomoze w okresleniu dokladniej dnia owu :)pozdrawiam

    <3
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś słyszałam, że najlepiej współżyć co drugi dzień, bo wtedy plemniki są stale obecne w ciele kobiety, ale jeśli nasienie jest słabe to lepiej go nie wypstrykiwać na początku, jeżeli cykl jest długi, a owulacja późna. Testy owu mogą o tyle pomóc, że mniej więcej będziesz wiedziała, że w najbliższych dniach prawdopodobnie dojdzie do owulacji. Pomóc może też jednoczesne mierzenie temperatury. Jeżeli test wyjdzie pozytywny to znaczy, że prawdopodobnie w ciągu ok 24-36 godzinach wystąpi owulacja, jeżeli potem zaobserwujesz skok tempki tzn, że z dużym prawdopodobieństwem owulacja była. Tempke trzeba mierzyć przed wstaniem, a testy robić po godz 10, nie z porannego moczu, ja z szyjką mam problemy, a nad śluzem podczas regularnego współżycia też się czasem zastanawiam, łatwo można go pomylić. życzę powodzenia:)

    Truskaffeczka, rybka33 lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ