X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne testosteron, ah testosteron.
Odpowiedz

testosteron, ah testosteron.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • margarettad Koleżanka
    Postów: 77 17

    Wysłany: 22 maja 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, robiłam badania hormonów, wyszło mi, że mam zbyt duży testosteron. Pomyslałam logicznie. podobno testosteron jest odpowiedzialny za trądzik, z którym zaaaawsze miałam problem.estrogen zaś sprawia, że w momencie jego skoku skóra robi się ładna. Więc jeżeli mam problem z testosteronem, ale dzisiaj np od 2 dni mam ładną skórę, może to być objawem podwyższonego estrogenu a co za tym idzie owulacji ? czy w ogóle jeżeli ma się wysoki testosteron to owulacja jest mozliwa? jak mieliście tak dziewczyny, to piszcie, bo umieram z ciekawości ! a wizyta u ginekologa późno ! a i o wszystko zapytać nie dam rady !

    144329ecbe1dbf8194c243b42a41db71.pngStarania od lipca 2013
    Zaburzenia po tabletkach antykoncepcyjnych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do owulacji mam względnie(bo od zawsze mam problem z trądzikiem) czystą cerę, a przed @ jest wysyp krost. Zawsze tak miałam odkąd miesiączkuję.
    2 cykle temu doszło u mnie do wczesnego poronienia i cera była cały cykl super, właściwie to po tym poznałam, że coś jest na rzeczy kiedy termin @ się zbliżał, a potem mijał, a cera jeszcze nigdy nie była taka gładka, aż inni to zauważali.
    Więc nic innego tylko ciąża na nasze trądziki ;)

    Nigdy nie badałam poziomu hormonów, ale po objawach (trądzik, większa ilość owłosienia itd) gin stwierdził, ze testosteron musi być podwyższony. Ale owulację mam :)

  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 23 maja 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w srode robiłam hormony, mam za duzo testosteronu bo 3,37 przy normie do 2,9 :/ mam tez za dozo LH
    Wszystko wskazuje na PCOS

    Nie mam w ogóle tradziku ale z tego co mi wiadomo sa tez inne objawy podwyzszonego testosteronu u kobiet:
    zaburzenie miesiaczkowania
    brak owulacji
    meska budowa ciała (szerokie ramiona, małe piersi, wąskie biodra)
    nadmierne owłosienie
    sklonnosci do agresji
    skłonnosci do popadania w stany depresyjne
    nadpobudliwość
    zwiekszone libido
    itp...

    Jest tego troche ale nie wszystko musi wystepowac naraz!

    Pytałam wczoraj lekarza co sie robi z tym testosteronem czy sie go obniza lekami i powiedziała ze testosteronu nie da sie obnizyc, ze u kobiet podwyzsza sie inne hormony.

    p19uskjohisr6juh.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 23 maja 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a znacie objawy zbyt wysokiego lub niskiego progesteronu ????? Objawia sie to jakoś tak na "oko" ?:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2014, 14:14

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 23 maja 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zbyt wysoki to objawy jak napisalam wyzej :)

    p19uskjohisr6juh.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 23 maja 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana pisałas o testosteronie....tak mi sie wydaje, czy żle zrozumialam wpis :D

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 23 maja 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaa zle przeczytałam sorry :D pytałas o progesteron a ja przeczytałam testosteron :D hihi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2014, 14:28

    p19uskjohisr6juh.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 23 maja 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie :D orinetujecie sie, są jakiess widoczne dla oka objawy :D ?
    aaaa no i ew można robić badania w każdy dzien cyklu czy musi być jakis szczególny?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2014, 14:29

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 23 maja 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    a znacie objawy zbyt wysokiego lub niskiego progesteronu ????? Objawia sie to jakoś tak na "oko" ?:)

    Niski progesteron może objawiać się m.in. np. plamieniami przed lub po @ (ale nie zawsze to wina niskiego progesteronu), krótka fl.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ