Forum Starając się - ogólne Torbiel i kuracja distreptazą a ciąża
Odpowiedz

Torbiel i kuracja distreptazą a ciąża

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Aleksandra 24 Nowa
  Postów: 3 0

  Wysłany: 13 grudnia 2017, 14:53

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Kochane, czy któraś z Was podczas starań o dziecko stosowała Duphaston i Distreptazę? Mam je brać od 15dc na torbiel na jajniku, jednak nie wiem, czy można w tym cyklu starać się o dziecko, czy należy się wstrzymać ? Czy możliwe w ogóle jest zajście w ciążę podczas stosowania Distreptazy? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego