X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Upławy z krwią
Odpowiedz

Upławy z krwią

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • wxtx20 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 23 października 2021, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, we wtorek byłam u ginekologa i wszystko jest okej, oprócz tego że w tym miesiącu nie wystąpiła u mnie owulacja. W tamtym miesiącu miałam dosyć późno bo 21 dnia cyklu, a 30 dnia cyklu dostałam miesiączki. Teraz od 11 dnia cyklu mam upławy z krwią.. Ginekolog stwierdził, że nie widać nic niepokojącego i nie może stwierdzić z jakiej przyczyny są upławy. Występują codziennie w małych ilościach, ale jednak śluz z krwią mnie niepokoi. Czy któraś z was tak miała? Zaznaczę jeszcze, że mam 23 dzień cyklu. Miesiączkę powinnam dostać za równy tydzień.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2021, 20:28

  • Ewayak Ekspertka
    Postów: 194 60

    Wysłany: 23 października 2021, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skorzystalabym z porady innego ginekologa, który zaangazowalaby się w szukanie przyczyny.

    wxtx20, Izi lubią tę wiadomość

  • wxtx20 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 23 października 2021, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewayak wrote:
    Skorzystalabym z porady innego ginekologa, który zaangazowalaby się w szukanie przyczyny.
    Chodzę do tej Pani Ginekolog x czasu, operowala mnie kiedy miałam podejrzenie raka szyjki macicy. Jest bardzo dobrym ginekologiem. Była robiona cytologia płynna, która wyszła bardzo dobrze. Wszystkie wyniki znakomite mam na tą chwilę. Więc nie widzę powodu żeby zmieniać ginekologa :). Tylko w dniu kiedy byłam u niej akurat w tym dniu nie było uplawow. Taki nie fart, że tak uznam. Plus na badaniu USG wszystko dobrze, bardzo piękne endometrium.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2021, 21:12

  • Ewayak Ekspertka
    Postów: 194 60

    Wysłany: 23 października 2021, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie ja raz kiedyś dawno, w jednym cyklu miałam lekkie krwawienia, w drugim już ustalo. Najprawdpobniej miałam wtedy torbiel i mi pękła, tak na wizycie powiedziala mi ginekolog. Potem bylo ok. Zrób TSH, prolaktyne jak nie robiłaś :) poczekaj jeszcze do następnego cyklu, może będzie już ok.

  • wxtx20 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 23 października 2021, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewayak wrote:
    W sumie ja raz kiedyś dawno, w jednym cyklu miałam lekkie krwawienia, w drugim już ustalo. Najprawdpobniej miałam wtedy torbiel i mi pękła, tak na wizycie powiedziala mi ginekolog. Potem bylo ok. Zrób TSH, prolaktyne jak nie robiłaś :) poczekaj jeszcze do następnego cyklu, może będzie już ok.
    TSH, prolaktyna, kwasy i cała Morfologia była robiona dziś wyniki jak książkowe. Jednego dnia były obfite upławy z krwią dokładnie w niedzielę. W poniedziałek były lecz już nie tak obfite. We wtorek brak przy wizycie i od środy do dziś codziennie lecz delikatnie. Dlatego zastanawiam się czy ktoś tak już miał i stąd moje pytanie tutaj.

  • wxtx20 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 23 października 2021, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewayak wrote:
    W sumie ja raz kiedyś dawno, w jednym cyklu miałam lekkie krwawienia, w drugim już ustalo. Najprawdpobniej miałam wtedy torbiel i mi pękła, tak na wizycie powiedziala mi ginekolog. Potem bylo ok. Zrób TSH, prolaktyne jak nie robiłaś :) poczekaj jeszcze do następnego cyklu, może będzie już ok.
    Też miałam wcześniej krwawienie raz, ale po pierwszej miesiączce po zabiegu konizacji.

  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 23 października 2021, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wxtx20 wrote:
    Cześć, we wtorek byłam u ginekologa i wszystko jest okej, oprócz tego że w tym miesiącu nie wystąpiła u mnie owulacja. W tamtym miesiącu miałam dosyć późno bo 21 dnia cyklu, a 30 dnia cyklu dostałam miesiączki. Teraz od 11 dnia cyklu mam upławy z krwią.. Ginekolog stwierdził, że nie widać nic niepokojącego i nie może stwierdzić z jakiej przyczyny są upławy. Występują codziennie w małych ilościach, ale jednak śluz z krwią mnie niepokoi. Czy któraś z was tak miała? Zaznaczę jeszcze, że mam 23 dzień cyklu. Miesiączkę powinnam dostać za równy tydzień.

    Może i ufasz swojej ginekolog ale pomijając te upławy to masz zdecydowanie za krótką faze lutealną. Skoro 21 dc miałaś owulacje a 30dc już przyszła @ tzn że twoja faza lutealna trwała 9 dni a najlepiej jakby miała chociaż 12 dni. Jeśli tak masz w każdym cyklu to trzeba coś z tym zrobić bo zarodek w ciągu tych 9 dni ma za mało czasu żeby sie zagnieździć zanim przyjdzie @. Zbadaj sobie progesteron 7 dni po owulacji😊
    A co co upławów z krwią to raczej nie jest normalne, może warto zrobić wymazy na mycoplasme i ureaplasme. Czasami infekcje bakteryjne mogą dawać taki objaw.

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
  • wxtx20 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 23 października 2021, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    Może i ufasz swojej ginekolog ale pomijając te upławy to masz zdecydowanie za krótką faze lutealną. Skoro 21 dc miałaś owulacje a 30dc już przyszła @ tzn że twoja faza lutealna trwała 9 dni a najlepiej jakby miała chociaż 12 dni. Jeśli tak masz w każdym cyklu to trzeba coś z tym zrobić bo zarodek w ciągu tych 9 dni ma za mało czasu żeby sie zagnieździć zanim przyjdzie @. Zbadaj sobie progesteron 7 dni po owulacji😊
    A co co upławów z krwią to raczej nie jest normalne, może warto zrobić wymazy na mycoplasme i ureaplasme. Czasami infekcje bakteryjne mogą dawać taki objaw.
    Pierwszy raz zdarzyła mi się tak późno owulacja. Zwykle moja faza lutealna trwa min 12/13 dni. Ten poprzedni cykl był inny i teraz takie coś, nie mam tego upławu non stop tylko raz/dwa dziennie. Dziś wystąpił raz, wczoraj dwa. Gdy skończę oddawać mocz i się podcieram wtedy mam upław z krwią. Więc nie mam pojęcia o co chodzi. Tym bardziej, że do tej pory miałam owulację, a w tym miesiącu jej nie mam.

    KaJa lubi tę wiadomość

  • Izi Autorytet
    Postów: 1935 2400

    Wysłany: 24 października 2021, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem to co dziewczyny koniecznie skonsultuj się z kimś innym, to nic złego, nikt nie mówi, żeby od razu na stałe zmieniać ginekologa ale w takich sytuacjach warto mieć opinie więcej niż jednego nawet gdy mu się ufa. To Ci nie zaszkodzi, znajdź kogoś polecanego, opisz co i jak. Ja to bym pewnie nawet zdjęcie tego papierka zrobiła po podcieraniu i w razie gdyby nie rozumiał albo nie mogłabym wytłumaczyć czegoś pokazała na wizycie w sensie powiedziała, że mam zdjęcie jak wygląda ta wydzielina (oni widzieli już dużo i dla nich to normalne widoki przecież)

    Sama gdy miałam wątpliwości co do opinii mojej giń o wynikach chociaż bardzo ją lubię to skonsultowałam je online z kimś innym dla swojego spokoju i robiłam dodatkowe badania na polecenie tej osoby.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2021, 09:22

    ♥ starania od 2021

    ♥ ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub dłuższe, na razie polecenie wyluzowania, z koleżanką prolaktyną różnie się dogadujemy, raczej nie jest przyjaźnie nastawiona
    ♥ mąż 29 lat, leczenie i suplementacja pod okiem androloga, teratozoospermia

    ♥11.08 beta 137,70
    ♥13.08 beta 446,20

    oar8tqyw214jl49t.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ