X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne wiesiłek
Odpowiedz

wiesiłek

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • natalkaa86 Koleżanka
    Postów: 52 15

    Wysłany: 12 marca 2013, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki udzielcie mi odpowiedzi być może na głupie pytanie, ale ja nie wiem...
    po co stosuje się wiesiołek?
    mi w sumie gin nigdy nie poradziła abym go stosowała...
    i czy to prawda,że tylko do owulacji ?

    natalkaa86
  • natalkaa86 Koleżanka
    Postów: 52 15

    Wysłany: 12 marca 2013, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    źle napisałam w temacie
    WIESIOŁEK :)

    natalkaa86
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2013, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już był ten temat.

  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 12 marca 2013, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka- poszperaj na forum lub w bazie wiedzy :) A tak pokrotce- wiesiolek wpomaga plodny sluz u kobiety i powinien byc stosowany w pierwszej fazie cyklu (bodajze do owolucaji) nastepnie mozna zamiennie stosowac siemie lniane :)

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 12 marca 2013, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesiołek pomaga na poprawienie śluzu by był bardziej płodny i rzeczywiście treba zażywać go tylko do owulacji ponieważ po macica się kurczy.
    Mam nadzieję że pomogłam :) pozdrawiam :)

    4baac1312c3d98ea52126c58969e500f.png

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • natalkaa86 Koleżanka
    Postów: 52 15

    Wysłany: 12 marca 2013, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, dziękuje Wam dziewczyny :* i przepraszam nie widziałam tego postu, że już był...

    karoam lubi tę wiadomość

    natalkaa86
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2013, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki to jak dokladnie go stosowac od 1dc do owulacji? a jak ktos nie wie kiedy ma i detektor wskazuje zle tak jak mi w zeszlym cuklu to nie zaszkodzi jak sie dluzej bierze?

  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 13 marca 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzi o to, żeby nie brać wiesiołka, gdy jest prawdopodobieństwo ciąży. Wiesiołek bierze się od początku cyklu do owulacji, pomaga on na jakość i ilość śluzu. Ma on wspomóc w pewnym sensie zapłodnienie. Po wystąpieniu owulacji może powodować skurcze macicy, a tym samym zaszkodzić zagnieżdżającemu się zarodkowi.

    1221648qmrgggy559.gif
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 13 marca 2013, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczytaj sobie:
    http://adonai.pl/nieplodnosc/?id=21

    1221648qmrgggy559.gif
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ