X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne wszystkie -niówki
Odpowiedz

wszystkie -niówki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Yuno Debiutantka
    Postów: 6 20

    Wysłany: 11 września 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakładacie co chwile nowy temat dla testujących w danym miesiącu. A ja się pytam - po co?
    Po co, nam co miesiąc nowy temat, który niczym się od poprzedniego nie różni? Po co, co miesiąc przypominać innym dziewczyną, że nie są tymi wybranymi?
    I wreszcie po co latacie po całym forum i wszystkich wykresach i dopisujecie mamy które nie same w tym temacie się nie udzielały?
    Czasami odnoszę wrażenie, że robicie to wszystko tylko po to by pokazać - Patrzcie, nam się udało. Możecie mi teraz poskładać gratulację i pozazdrościć.

    Czy na prawdę musicie co miesiąc kolić w oczy te dziewczyny którym się nie udaje? Niby wiece jaki ból towarzyszy mamą którym się nie udaje, wiecie jaki to ból gdy miesiąc za miesiącem przychodzi okres i tak już prawie dwa lata, a mimo to... ranicie inne dziewczyny.
    A potem jakby tego było mało... razicie po oczach suwaczkami - jestem w x tygodniu ciąży.
    Jakby nie wystarczyło, że w otoczeniu mamy same ciężarne, jeszcze tu (w miejscu niby dla starających się gdzie powinno się znaleźć zrozumienie) musicie na każdym kroku przypominać nam że jesteśmy te gorsze?
    Czemu nas tak ranicie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt nikogo świadomie nie rani, raczej tylko ty tak odbierasz. Jeśli ktoś się stara, musi mu się w końcu udać, więc będzie w ciąży i nic na to nie poradzi.
    A my tylko szczerze gratulujemy.
    Jeśli cię boli szczęście innych, może to nie jest miejsce dla ciebie.

    Czarnula87, kierzynka, mizzelka, aga.just, zielarka lubią tę wiadomość

  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 11 września 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest forum dla starających się. Czyli i dla tych które dopiero zaczęły i uczą się swojej płodności. I dla tych, które walczą długie miesiące i lata. Te które są zdrowe i zachodzą statystycznie w pierwszych miesiącach dlaczego mają się nie cieszyć? Dlaczego mają nie wyszukiwać sobie kolejnych mamusiek? Dlaczego nie mogą przechodzić z jednego miesiąca do drugiego? Co w tym złego?

    Forum Ovufriend jest w pewnym sensie unikatowe właśnie dlatego, że można zakładać sobie tematy jakie się chce, nikt tego nie sprawdza i nie ma nadętego moderatora twierdzącego, że wszędzie robi się offtop. Jeśli właśnie takiego oczekujesz jest mnóstwo innych serwisów gdzie jest "porządek".

    Swoje starania zaczęłam od dopisania się do takiego miesiąca bo też byłam zajarana, że uda się w pierwszym, drugim maksymalnie trzecim a potem może czwartym miesiącu. Później zorientowałam się, że jednak jest u nas problem. I wypadłam bo też mnie bolała radość i entuzjazm innych. Ale wtedy po prostu omijałam te wątki. I już. To, że mnie bolało nie znaczy, że mam zakazać innym. Taka polska mentalność - mnie jest źle, niech innym będzie gorzej! Trochę słabe.

    Życzę Ci przede wszystkim spokoju. Czasem przychodzi dzień, że jest się w czarnej d*pie. Ale kiedyś wychodzi słońce. Nawet jeśli tym słońcem nie są dwie kreski na teście. To trzeba jakoś żyć!

    Pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2014, 09:13

    Aka81, Ewa99, Czarnula87, Kajtka, kierzynka, mizzelka, Strażaczka90, momo1009, MadzikForever lubią tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 11 września 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wystarczy zwyczajnie nie brać udziału w tematach "miesięcznych" - ja po wznowieniu starań po poronieniu zapisałam się na jedno, zrozumiałam, że to nie dla mnie i teraz po prostu nie biorę w nich udziału. Proste? Proste. Nie możesz zabronić się cieszyć tym, którym się udało, również tym, którym się udało od razu. Z perspektywy moich trzech lat walki z tym tematem stwierdzam, że to dobrze, że jeszcze się komuś tak po prostu od razu udaje. A że nie mi? Nic nie poradzę. To boli i boleć będzie, człowiek będzie pytał samego siebie w czym jestem gorsza że to znowu nie ja, ale trzeba nauczyć się z tym jakoś żyć.

    A poza tym Yuno jak Ty to widzisz? Wszystkie ciężarne mają zaraz po zobaczeniu dwóch kresek cicho, po angielsku forum opuścić, żeby nie gryźć w oczy staraczek?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2014, 10:20

    kierzynka, kapturnica, Z., sury_cat, Czarnula87 lubią tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 11 września 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Wami dziewczyny ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 11 września 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osobiście tylko jedna rzecz mnie doprowadza do szału - kiedy zaciążone, zwłaszcza te zaciążone po kilku raptem cyklach w pierwszej fazie cyklu szaleją "na owulację" w drugiej szaleją "na objawy", robią testy niemal codziennie od owulacji a kiedy w końcu zobaczą dwie kreski automatycznie zmieniają front i zaczynają pisać "o widzicie? wyluzować trzeba i zaraz się uda". Taaaa... ;)
    Ogólnie nienawidzę tych dobrych rad o wyluzowaniu. Czemu sama na to nie wpadłam - polecę zrobić sobie pranie mózgu i wyczyścić tę jego część, która od trzech lat coraz bardziej prosi o dziecko i życie od razu będzie piękniejsze! ;)

    kierzynka, kapturnica, Z., Isia93, agniesja, Marronek, Landryneczka, Czarnula87, mizzelka, Strażaczka90, momo1009, werni, Rozgadana, Angela89, Paragonik_93 lubią tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 11 września 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vincaminor wrote:
    Osobiście tylko jedna rzecz mnie doprowadza do szału - kiedy zaciążone, zwłaszcza te zaciążone po kilku raptem cyklach w pierwszej fazie cyklu szaleją "na owulację" w drugiej szaleją "na objawy", robią testy niemal codziennie od owulacji a kiedy w końcu zobaczą dwie kreski automatycznie zmieniają front i zaczynają pisać "o widzicie? wyluzować trzeba i zaraz się uda". Taaaa... ;)
    Ogólnie nienawidzę tych dobrych rad o wyluzowaniu. Czemu sama na to nie wpadłam - polecę zrobić sobie pranie mózgu i wyczyścić tę jego część, która od trzech lat coraz bardziej prosi o dziecko i życie od razu będzie piękniejsze! ;)

    To też prawda ;) Działa to na mnie trochę jak plachta na byka ;D

    Ps. Poluzowac to mozna sobie spodnie jak się za dużo zje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2014, 10:43

    Rozgadana lubi tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny polecam zignorować posty Yuno, która jest kolejnym zwykłym trollem, który rzuca w ludzi obelgami, osądami i potrafi nie źle zranić swoimi mało wyszukanymi słowami. Wczoraj wpadła na forum staraczek z 89' narobiła syfu, wkurzyła wszystkie dziewczyny po kolei i oczywiście zawinęła dupę. Teraz robi to tutaj.
    Jak dla mnie sprawia wrażenie nienawidzącej wszystkie, którym się udało zajść w ciążę tylko dlatego, że ona jeszcze w nią nie zaszła. Rozumiem, że może to sprawiać przykrość, że komuś się udaje a jej nie ale nikt nie daje jej prawa żeby oceniać innych i wartościować ich uczuć.
    Poczytajcie inne posty, które nabazgroliła. Jad i złość wylewa się tam w każdym słowie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2014, 10:55

    kwiatuszek789, Januszkowa lubią tę wiadomość

  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 11 września 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie koniecznie musi być trollem - może być po prostu bardzo nieszczęśliwym człowiekiem. I w pewnym sensie tego słowa ją rozumiem, bo przechodziłam dość podobny etap. Tylko, że "w środku" i w życiu nie przyszłoby mi do głowy wypisywanie takich rzeczy. Niemniej nic w tym dobrego...

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 11 września 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ktos chce to sie wpisuje co miesiac :P
    a jak nie to omija prosta sprawa przeciez nimkt nikomu nie zakaze tworzenia nowych watkow .. bo i po oc od tego to forum jest ...
    fakt moglby to byc inaczej podzielone jako czekamy i pod tym takie podforum z kazdego meisiaca.. ale to juz inna kwesti a:)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • rudainka Przyjaciółka
    Postów: 89 34

    Wysłany: 11 września 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, ja te miesięczne wątki odbieram nieco inaczej. Zanim zalogowałam się na forum to te moje 25 cykli które staram się o dziecko mijały mi strasznie długo. Powiem Wam szczerze że mimo to, że prowadziłam kalendarzyk to nawet jakby mnie ktoś zapytał o datę początku cyklu czy datę owulacji to bym nie odpowiedziała. To było po prostu takie trwanie w tej niepłodności i sama nie rozumiałam swojego ciała.
    A te wątki są trochę dla mnie jak taki kalendarzyk. Czyli jeśli pisałam wwe wrześniówkach to skupiałam się tylko na tym jednym cyklu. Wiedziałam kiedy była owu, kiedy może przyjsć @ i inne. Z kolei jeśli we wrześniu się nie udało to przeprowadzam się do października a wrzesień zostawiam już w niepamięć. Bo po co cały czas mam skupiac sie na tym co nie wyszło? :)
    Jak przypalę zupę to gotuję nową w czystym garnku a nie dolewam wody do przypalonej bo i tak smak przejdzie ;)

    Isia93, momo1009, Ewa99, werni lubią tę wiadomość

    <3 49 cykl starań...
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 11 września 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyno tu jesteśmy po to by sobie pomagać wspierać ,nie raz wyżalić. a nie ranic...A uda się Nam kiedyś...ja jestem dobrej myśli.Który cykl się starasz???sa tu dziewczyny co starają się 10 lat i nie traca nadziei.Słuchaj jak Ci nie pasuje to nie czytaj .Ja sie ciesze z każdej dziewczyny tutaj której się udało..I dobrze mi z tym.Dzięki forum itp.dowiedziałam się bardzo dużo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2014, 19:19

    Januszkowa, werni lubią tę wiadomość

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 11 września 2014, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudainka wrote:
    Jak przypalę zupę to gotuję nową w czystym garnku a nie dolewam wody do przypalonej bo i tak smak przejdzie ;)
    rudainka, ostatnie zdanie jest kwintesencją tego, co uważam o miesięcznych wątkach. Świetnie powiedziane!
    Yuno, mniej goryczy, więcej dobrych myśli. Nie sądzę, by któraś z forumowiczek celowo pisała, by, jak to mówisz, kolić w oczy te, które na maleństwo czekają...

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 13 września 2014, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez nie denerwuje ktore zaciazyly tylko sie szczerze ciesze bo przechodzily nie ktore dlugie cykle czy poronienia i wkoncu im sie udalo, dlatego jeszcze raz gratuluje przyszlym mamom spokojnej ciazy

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2014, 02:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yuno, kurna, zaraz się okaże, że pani z brzuszkiem mijana na ulicy na złość Tobie zaszła w ciążę, żeby Ci robić przykrość.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ