X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zerkacie czasem na fioletową stronę?
Odpowiedz

Zerkacie czasem na fioletową stronę?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:24

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację co do tego nastrajania się bardziej na ciąże niż na problemy. Od jakiegoś czasu tak właśnie się czuję tutaj, po różowej stronie. Owszem, są wspaniałe wieści, ale niestety większość dziewczyn ma tuta problemy, często wieloletnie, i nie wiem jak inne dziewczyny, mnie to dołuje i nie nastraja pozytywnie.
    Tak, ja tam zaglądam :) I mnie to odpręża. To całkiem co innego niż Ovf. Poza tym jest tak też kilka wątków o tym ile dziewczyny się starały. Daje nadzieję :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:24

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaglądam, ostatnio mnie kolezanka z czerwcówek wypatrzyła tam i się śmiały wszystkie dziewczyny, że już sobie miejscówkę grzeję :) Ja lubię tam zaglądać i śledzić dziewczyny, które niegdyś ze mną siedziały na różowej stronie mocy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też często podczytuję, a najlepiej to lubię oglądać brzuszki i maleństwa które potem z nich wyszly ;)

    Nie powinno mnie tam być, ale fajnie odpręża i daje nadzieję, ze kiedyś się uda :)

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie mam blokadę psychiczną żeby tam zaglądać przestałam śledzić listopadowki na innym forum bo bylo dla mnie to zbyt bolesne, bo się zastanawiałam jakby to było teraz u mnie

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:24

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ