X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Brak okresu z cyklem HSG
Odpowiedz

Brak okresu z cyklem HSG

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Delicja Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 1 września 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny. Kiedy powinnam dostać okres po badaniu HSG? dziś powinnam dostać @ ale piersi obolałe a wczoraj robiłam test ciążowy i wyszedł ujemny:( Czy myślicie że jest jakaś szansa w tym cyklu?? wg owu owulacja nastąpiła 20 sierpnia,starmy się już 10 miesiąc i nic. Dziewczyny macie jakieś doświadczenia w tym temacie?? pomóżcie:)))

    Delicja
  • Delicja Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 1 września 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt nie pomoże??:(((

    Delicja
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 1 września 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    napisz na wątku starając się z pomocą medyczną, pozdrawiam

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • janka Znajoma
    Postów: 22 2

    Wysłany: 1 września 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Delicja. Mam podobną sytuację. HSG w 12 dc, obecnie jest 32 dc i nadal nie ma okresu. Choć ponoć HSG przyśpiesza, więc sama nie wiem o co chodzi.. Nie wiem czy może opóźniać, rozregulować cykle?

    bromergon 0.5 tabletki (dopochwowo) na noc
  • Delicja Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 3 września 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Janka. Ja jednak dostałam plamienie wczoraj dziś już ruszyła miesiączka pełną parą:((( Jak długo się staracie?? Ja już czasem tracę nadzieję choć dopiero 10 miesiąc za nami.

    Delicja
  • janka Znajoma
    Postów: 22 2

    Wysłany: 5 września 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Delicja, ja tez w środę dostalam i jest bardzo obfity(nie wiem czy HSG moze miec na to wpływ?). Za nami, podobnie jak u Was, 10 cyklów. Zaczęliśmy 11 i jestem momentami bezradna, bo nie wiemy co jest tak naprawdę przyczyną..

    bromergon 0.5 tabletki (dopochwowo) na noc
  • Delicja Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 6 września 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ma podobnie:( Ale wciąż nie tracę nadziei.. mam nadzieję że wcześniej czy później nam się uda i Tobie również tego życzę:)

    Delicja
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ