Forum Starając się z pomocą medyczną Fertilova Plus
Odpowiedz

Fertilova Plus

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Motyl33k Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 15 listopada 2018, 10:03

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Czy ktoś stosował preparat? Jest zdecydowanie droższy niż większość suplementów dostępnych na rynku. W moim przypadku, w przeciwieństwie do Inofemu, po którym, po 3 miesięcznej kuracji nie widziałam żadnych zmian, po dwóch tygodniach z Fertilova mam morze śluzu i doznania o jakich dawno zapomniałam. Jakie są wasze odczucia? Jak efekty długoterminowe?

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 10:04

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ