Forum Starając się z pomocą medyczną Fertilova Plus
Odpowiedz

Fertilova Plus

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Motyl33k Nowa

Wysłany: 15 listopada 2018, 10:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś stosował preparat? Jest zdecydowanie droższy niż większość suplementów dostępnych na rynku. W moim przypadku, w przeciwieństwie do Inofemu, po którym, po 3 miesięcznej kuracji nie widziałam żadnych zmian, po dwóch tygodniach z Fertilova mam morze śluzu i doznania o jakich dawno zapomniałam. Jakie są wasze odczucia? Jak efekty długoterminowe?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 10:04

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego