Forum Starając się z pomocą medyczną Fertilova Plus
Odpowiedz

Fertilova Plus

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Motyl33k Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 15 listopada 2018, 10:03

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Czy ktoś stosował preparat? Jest zdecydowanie droższy niż większość suplementów dostępnych na rynku. W moim przypadku, w przeciwieństwie do Inofemu, po którym, po 3 miesięcznej kuracji nie widziałam żadnych zmian, po dwóch tygodniach z Fertilova mam morze śluzu i doznania o jakich dawno zapomniałam. Jakie są wasze odczucia? Jak efekty długoterminowe?

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 10:04

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego