X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Fertilova Plus
Odpowiedz

Fertilova Plus

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Motyl33k Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 15 listopada 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś stosował preparat? Jest zdecydowanie droższy niż większość suplementów dostępnych na rynku. W moim przypadku, w przeciwieństwie do Inofemu, po którym, po 3 miesięcznej kuracji nie widziałam żadnych zmian, po dwóch tygodniach z Fertilova mam morze śluzu i doznania o jakich dawno zapomniałam. Jakie są wasze odczucia? Jak efekty długoterminowe?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 10:04

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ