X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Luteina, 43. dc i brak miesiaczki
Odpowiedz

Luteina, 43. dc i brak miesiaczki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Akatka Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 27 stycznia 2020, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, 17 grudnia miałam ostatnią miesiączkę. Od 16 dnia cyklu, przez 10 kolejnych dni miałam brać luteine 2x dziennie. Skończyłam ją brać 11 stycznia. Do dnia dzisiejszego nie mam okresu. W trakcie brania luteiny mialam plemienia, w ostatnich dniach czasem pojawia mi się śluz z czerwonymi pasmami, jakby nitkami.
    Dodam że w ostatnim czasie miałam dużo stresów. Praca, problemy w związku, depresja.
    Czy możliwe jest że okres jeszcze nadejdzie? Czy lepiej zrobić test? Co robić jeśli nie jestem w ciąży?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ