Forum Temperatury, wykresy, płodność Dziwny cykl - wykres... pomóżcie..
Odpowiedz

Dziwny cykl - wykres... pomóżcie..

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paula222 Autorytet

Wysłany: 5 kwietnia 2013, 17:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, Staramy się z mężem o ciążę ( drugi raz, gdyż jestem po ciąży pozamacicznej :( ). W poprzedniej ciąży udało się w 4 mc starań. Po ciąży mam obecnie 3 i jest strasznie dziwny. Co sądzicie? Czemu temp mogła być tak wysoka? I powiem że mam wyjątkowo długi cykl. Już jutro 35 dzień, a zwykle mam 30...Nie wiem czy mam się czym martwić?
    Mój poprzedni cykl trwał 28 dni...

Wiadomość wyedytowana przez autora 5 kwietnia 2013, 17:14

17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • Paula222 Autorytet

Wysłany: 5 kwietnia 2013, 17:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/5c13e0bb6105f5cf64a9d9929c92e580

n59yj44j0i2qlz9m.png

2 x HSG
  • Kalia Autorytet

Wysłany: 5 kwietnia 2013, 19:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Paula222, jeśli chodzi o wykres to zawsze temperatura musi być mierzona dokładnie o tej samej godzinie. Nie wiem czy ktoś jest w stanie rozszyfrować o co chodzi z tą wysoką temperaturą. A co do 35 dc to może coś zaskoczyło, oby tak było. Powodzenia.

6dc6f14bbc.png
    Ciąża bliźniacza, córka i syn <3 <3
  • Paula222 Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2013, 12:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalia ja nie mam szans na mierzenie o tej samej porze, pracuje w systemie czterobrygadowym więc nie mam możliwości :( Ale mierzę zawsze po min. 3 godz snu..

n59yj44j0i2qlz9m.png

2 x HSG
  • Kajka25 Nowa

Wysłany: 6 kwietnia 2013, 15:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki! Jestem tu nowa..O prowadzeniu wykresu jeszcze wielu rzeczy nie wiem. Stąd też narodziło się moje pytanie, proszę o pomoc. Zastanawia mnie przebieg temperatury w trakcie trwania całego cyklu, jak to z nią jest? Po @ jest niska, w trakcie zbliżajacej się owulki gwałtownie spada, po czym znowu rośnie by ponownie spaść w dniu @? A jeśli @ się nie pojawia tzn. ciąża to utrzymuje się wysoka przez pewien czas? Czy ja w ogóle dobrze myślę?

Kajka25
  • Kalia Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2013, 15:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kajka25, temperatura po owulacji powinna się utrzymywać na wyższym poziomie tak ok. 16 dni, wtedy można przypuszczać, że jest się w ciąży. I tak się utrzymuje podobno do porodu.

6dc6f14bbc.png
    Ciąża bliźniacza, córka i syn <3 <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)