Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Katar zaburzył temperaturę?
Odpowiedz

Katar zaburzył temperaturę?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • tomiika Koleżanka
  Postów: 38 9

  Wysłany: 10 września 2014, 12:09

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam. Ostatnio od paru dni mam katar i czy możliwe, że w związku z tym temperatura jest wyższa? Ovu zaznaczył owulację co jest dla mnie trochę dziwne... Czy rzeczywiście owulacja była wcześniej niż zwykle?

 • Justeck Ekspertka
  Postów: 274 98

  Wysłany: 10 września 2014, 18:35

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  To faktycznie dość wcześnie, możliwe że jesteś przeziębiona i masz podwyższoną temperaturę ciała. Czekaj aż pojawi się śluz, wtedy będziesz mogła więcej się dowiedzieć. A ovu to tylko program, więc nim się nie przejmuj :)

  tomiika lubi tę wiadomość

  Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
 • tomiika Koleżanka
  Postów: 38 9

  Wysłany: 10 września 2014, 19:21

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  No właśnie śluz jest nie do określenia. Przed południem był kremowy teraz jakby go wcale nie było. W sumie nie boję się, że owulacja się pojawiła ale o to, że kochaliśmy się na całego i żeby z tego coś nie wynikło. Trudno mi powiedzieć czy zwykły katar aż tak namieszał w temperaturze, bo pierwszy raz mi się takie coś trafiło.

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 10 września 2014, 20:37

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Moze tak byc, ze katar =przeziebienie podwyzsza tempke w pochwie, dlatego masz linie przerywana bo za malo czynnikow, nie ma wpisanego sluzu ...szyjki, testow owu.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego