Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Katar zaburzył temperaturę?
Odpowiedz

Katar zaburzył temperaturę?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • tomiika Koleżanka
  Postów: 38 9

  Wysłany: 10 września 2014, 12:09

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam. Ostatnio od paru dni mam katar i czy możliwe, że w związku z tym temperatura jest wyższa? Ovu zaznaczył owulację co jest dla mnie trochę dziwne... Czy rzeczywiście owulacja była wcześniej niż zwykle?

 • Justeck Ekspertka
  Postów: 274 98

  Wysłany: 10 września 2014, 18:35

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  To faktycznie dość wcześnie, możliwe że jesteś przeziębiona i masz podwyższoną temperaturę ciała. Czekaj aż pojawi się śluz, wtedy będziesz mogła więcej się dowiedzieć. A ovu to tylko program, więc nim się nie przejmuj :)

  tomiika lubi tę wiadomość

  Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
 • tomiika Koleżanka
  Postów: 38 9

  Wysłany: 10 września 2014, 19:21

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  No właśnie śluz jest nie do określenia. Przed południem był kremowy teraz jakby go wcale nie było. W sumie nie boję się, że owulacja się pojawiła ale o to, że kochaliśmy się na całego i żeby z tego coś nie wynikło. Trudno mi powiedzieć czy zwykły katar aż tak namieszał w temperaturze, bo pierwszy raz mi się takie coś trafiło.

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 10 września 2014, 20:37

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Moze tak byc, ze katar =przeziebienie podwyzsza tempke w pochwie, dlatego masz linie przerywana bo za malo czynnikow, nie ma wpisanego sluzu ...szyjki, testow owu.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego