X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Katar zaburzył temperaturę?
Odpowiedz

Katar zaburzył temperaturę?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • tomiika Koleżanka
    Postów: 38 9

    Wysłany: 10 września 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ostatnio od paru dni mam katar i czy możliwe, że w związku z tym temperatura jest wyższa? Ovu zaznaczył owulację co jest dla mnie trochę dziwne... Czy rzeczywiście owulacja była wcześniej niż zwykle?

  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 10 września 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To faktycznie dość wcześnie, możliwe że jesteś przeziębiona i masz podwyższoną temperaturę ciała. Czekaj aż pojawi się śluz, wtedy będziesz mogła więcej się dowiedzieć. A ovu to tylko program, więc nim się nie przejmuj :)

    tomiika lubi tę wiadomość

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • tomiika Koleżanka
    Postów: 38 9

    Wysłany: 10 września 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie śluz jest nie do określenia. Przed południem był kremowy teraz jakby go wcale nie było. W sumie nie boję się, że owulacja się pojawiła ale o to, że kochaliśmy się na całego i żeby z tego coś nie wynikło. Trudno mi powiedzieć czy zwykły katar aż tak namieszał w temperaturze, bo pierwszy raz mi się takie coś trafiło.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze tak byc, ze katar =przeziebienie podwyzsza tempke w pochwie, dlatego masz linie przerywana bo za malo czynnikow, nie ma wpisanego sluzu ...szyjki, testow owu.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ