Odpowiedz
Forum > Temperatury, wykresy, płodność > Śluz płodny, owulacja i wiesiołek
Zarejestruj się - śledzenie płodności zwiększa szanse na ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

HelaHela
Znajoma
0

Wysłany: 12 listopada, 12:31
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć dziewczyny. Mam takie szybkie pytanko. Otóż biorę wiesiołek od tego cyklu. Dzisiaj mam 12 dzień cyklu i pojawił się rozciągliwy śluz, ale temperatura chyba jeszcze jakoś mocno nie skoczyła do góry, więc to chyba jeszcze nie owulacja. Czy powinnam dalej zażywać wiesiołek aż temperatura WYRAŹNIE skoczy czy najlepiej już odstawić? (Wykres jest udostępniony).
Dodam, że mam nieregularne cykle, stąd nie mogę sobie "obliczyć", że 14 dni brać a później odstawić (dlatego patrzę na wykres).

Wiadomość wyedytowana przez autora 12 listopada, 12:32

Agus92
Koleżanka
36

Wysłany: 12 listopada, 16:15
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja bym brała dalej i zakończyła po skoku temperatury :) Śluz rozciągliwy wskazuje na dni płodne także może trwać jeszcze kilka dni do owulacji :)

Wiadomość wyedytowana przez autora 12 listopada, 16:16

5 cykl starań.
Niedoczynność tarczycy
Wysoka prolaktyna
Leki: letrox, kwas foliowy, Castagnus, olej rybi, olej z wiesiołka, Wit. B6
+ żel Conceive Plus
Mąż: Androvit, Maca, L-carnitine

HelaHela
Znajoma
0

Wysłany: 12 listopada, 18:11
Cytuj | (0) | Zgłoś
Agus92 napisała:
Ja bym brała dalej i zakończyła po skoku temperatury :) Śluz rozciągliwy wskazuje na dni płodne także może trwać jeszcze kilka dni do owulacji :)
Ok, dziękuję za podpowiedź :) W sumie już jest prawie wieczór, i tak jak napisałaś zdecydowałam się jednak brać dalej :)

iness00
Przyjaciółka
37

Wysłany: 12 listopada, 18:30
Cytuj | (0) | Zgłoś
Jeśli masz nieregularne cykle i nie masz monitoringów u gin kiedy występuje owulacja to może kup testy owulacyjne i sprawdzaj, bedziesz miała pewność czy owu była czy nadchodzi (jeśli druga kreska będzie bledsza) i nie przegapisz tego najbardziej pożądanego dnia na starania ;)

julka_kulka
Przyjaciółka
149

Wysłany: 13 listopada, 09:48
Cytuj | (0) | Zgłoś
Agus92 napisała:

tak samo uważam, że powinnaś brac do skoku tempki :)

km5sgu9r4z5eztia.png

HelaHela
Znajoma
0

Wysłany: 13 listopada, 10:10
Cytuj | (0) | Zgłoś
iness00 napisała:
Jeśli masz nieregularne cykle i nie masz monitoringów u gin kiedy występuje owulacja to może kup testy owulacyjne i sprawdzaj, bedziesz miała pewność czy owu była czy nadchodzi (jeśli druga kreska będzie bledsza) i nie przegapisz tego najbardziej pożądanego dnia na starania ;)
oj w tym cyklu to i tak bez sensu, bo i tak w tym miesiącu się pewnie nie uda. Mam faceta w delegacji i zapowiada się dłuższa nieobecność. Po prostu tak chcę mniej więcej wiedzieć kiedy się coś mogło zadziać a się np. nie zadziało ze względu na jego nieobecność. Jestem uzależniona od jego obecności raczej, więc tak czy siak nic nie poradzę na termin starań :D
Ale przy okazji kolejnej wizyty w aptece może kupię jakiś zestaw 10 testów owu :) I tak niedługo będę musiała iść po kolejnego wiesiołka bo znika bardzo szybko :D

HelaHela
Znajoma
0

Wysłany: 13 listopada, 10:11
Cytuj | (0) | Zgłoś
julka_kulka napisała:
tak samo uważam, że powinnaś brac do skoku tempki :)
Dzięki :) dzisiaj też biorę zatem :)

gościniec
Debiutantka
0

Wysłany: 15 listopada, 13:18
Cytuj | (0) | Zgłoś

Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 15 listopada, 13:32

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)