X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Śluz płodny, owulacja i wiesiołek
Odpowiedz

Śluz płodny, owulacja i wiesiołek

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • HelaHela Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 12 listopada 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Mam takie szybkie pytanko. Otóż biorę wiesiołek od tego cyklu. Dzisiaj mam 12 dzień cyklu i pojawił się rozciągliwy śluz, ale temperatura chyba jeszcze jakoś mocno nie skoczyła do góry, więc to chyba jeszcze nie owulacja. Czy powinnam dalej zażywać wiesiołek aż temperatura WYRAŹNIE skoczy czy najlepiej już odstawić? (Wykres jest udostępniony).
    Dodam, że mam nieregularne cykle, stąd nie mogę sobie "obliczyć", że 14 dni brać a później odstawić (dlatego patrzę na wykres).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2018, 12:32

  • Agus92 Ekspertka
    Postów: 151 124

    Wysłany: 12 listopada 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym brała dalej i zakończyła po skoku temperatury :) Śluz rozciągliwy wskazuje na dni płodne także może trwać jeszcze kilka dni do owulacji :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2018, 16:16

    27 cykl starań


    Aniołek [*] - 3.04.19 poronienie zatrzymane ( 7 tydz )
  • HelaHela Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 12 listopada 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus92 wrote:
    Ja bym brała dalej i zakończyła po skoku temperatury :) Śluz rozciągliwy wskazuje na dni płodne także może trwać jeszcze kilka dni do owulacji :)
    Ok, dziękuję za podpowiedź :) W sumie już jest prawie wieczór, i tak jak napisałaś zdecydowałam się jednak brać dalej :)

  • iness00 Autorytet
    Postów: 577 404

    Wysłany: 12 listopada 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli masz nieregularne cykle i nie masz monitoringów u gin kiedy występuje owulacja to może kup testy owulacyjne i sprawdzaj, bedziesz miała pewność czy owu była czy nadchodzi (jeśli druga kreska będzie bledsza) i nie przegapisz tego najbardziej pożądanego dnia na starania ;)

    m3sxnafao0xnjr4b.png
  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 13 listopada 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus92 wrote:
    Ja bym brała dalej i zakończyła po skoku temperatury :) Śluz rozciągliwy wskazuje na dni płodne także może trwać jeszcze kilka dni do owulacji :)

    tak samo uważam, że powinnaś brac do skoku tempki :)

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
  • HelaHela Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 13 listopada 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iness00 wrote:
    Jeśli masz nieregularne cykle i nie masz monitoringów u gin kiedy występuje owulacja to może kup testy owulacyjne i sprawdzaj, bedziesz miała pewność czy owu była czy nadchodzi (jeśli druga kreska będzie bledsza) i nie przegapisz tego najbardziej pożądanego dnia na starania ;)
    oj w tym cyklu to i tak bez sensu, bo i tak w tym miesiącu się pewnie nie uda. Mam faceta w delegacji i zapowiada się dłuższa nieobecność. Po prostu tak chcę mniej więcej wiedzieć kiedy się coś mogło zadziać a się np. nie zadziało ze względu na jego nieobecność. Jestem uzależniona od jego obecności raczej, więc tak czy siak nic nie poradzę na termin starań :D
    Ale przy okazji kolejnej wizyty w aptece może kupię jakiś zestaw 10 testów owu :) I tak niedługo będę musiała iść po kolejnego wiesiołka bo znika bardzo szybko :D

  • HelaHela Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 13 listopada 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julka_kulka wrote:
    tak samo uważam, że powinnaś brac do skoku tempki :)
    Dzięki :) dzisiaj też biorę zatem :)

  • gościniec Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 15 listopada 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 15 listopada 2018, 13:32

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ