X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Miesiączka po porodzie
Odpowiedz

Miesiączka po porodzie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 301 45

    Wysłany: 18 kwietnia, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej😉
    Po jakim czasie dostałyście pierwszej miesiączki po porodzie?
    Czy karmiłyście jeszcze piersią? Ewentualnie ile od zakończenia karmienia piersią?

  • Szkrab Przyjaciółka
    Postów: 64 79

    Wysłany: 18 kwietnia, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszą miesiączkę dostałam 5 miesięcy po porodzie. Karmiłam piersią.

    AZ 02.2022 r.; 9 dpt beta 109 mIU/ml, 13 dpt beta 458 mIU/ml.
    20.10.2022r. - Agatka ❤️
  • Paatka Autorytet
    Postów: 1969 1406

    Wysłany: 18 kwietnia, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmiłam piersią w obu przypadkach. Po pierwszej ciąży po 4 miesiącach, a po drugiej po trochę ponad dwóch. 🙄

    04.2018 - ❤️👧
    04.2020 - ❤️👧
    08.2023 - 👼
    preg.png
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 2910 1216

    Wysłany: 18 kwietnia, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pierwszej ciąży, po rok i jeden miesiąc od porodu (córka była karmiona piersią). Aktualnie 7 miesięcy po porodzie, miesiączki brak, karmię piersią.

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • niezapominajk_aa Autorytet
    Postów: 856 591

    Wysłany: 19 kwietnia, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miesiączkę dostałam dzień po zakończeniu połogu. Nie karmiłam piersią.

    age.png
  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 301 45

    Wysłany: 19 kwietnia, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I pytanie do tych co miały w miarę regularnie cykle przed ciążą, miałyście później po połogu regularnie czy dopiero po jakim czasie się ustabilizowało czy może w ogóle i teraz macie nieregularne cykle. Ja miałam bardzo regularnie k trochę obawiam się, że teraz może być różnie...

  • niezapominajk_aa Autorytet
    Postów: 856 591

    Wysłany: 19 kwietnia, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taką samą mieszczkę jak przed ciążą i porodem. Regularna i tak samo bolesna.

    age.png
  • Vilka Autorytet
    Postów: 816 452

    Wysłany: 19 kwietnia, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kp i dostałam okres 3 miesiące po porodzie. Miesiączki są bezbolesne w przeciwieństwie do czasu sprzed ciąży ale tak samo długie. No i niestety w zeszłym miesiącu 5 dnia okresu dostałam krwawienia dość mocnego , co było dość zaskakujące i nieprzyjemne. A cykle są dość regularne choć nie jak w zegarku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia, 22:32

    Ja 29 mąż 29 wedding 19.09.2021
    Pierwsza córa Liliana ❤️

    age.png
  • Madzia35 Autorytet
    Postów: 287 203

    Wysłany: 19 kwietnia, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja wrocila ok 8 tygodni po porodzie, nie karmiłam. Byla zdecydowanie dluzsza i bardziej obfita niz przed ciążą.

    age.png

    preg.png
  • Szkrab Przyjaciółka
    Postów: 64 79

    Wysłany: 21 kwietnia, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie miesiączki są prawie bezbolesne w porównaniu do czasu przed ciążą. Przez ponad pół roku cykle były regularne jak w zegarku i krótkie - 26 dni. Obecnie długie jak przed ciążą- 30-32 dni, ale nadal w miarę regularne. Przed ciążą miałam cykle długie i nieregularne 30- 40 dni.

    AZ 02.2022 r.; 9 dpt beta 109 mIU/ml, 13 dpt beta 458 mIU/ml.
    20.10.2022r. - Agatka ❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ