X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pomoz spelnic dzieciece marzenie Przemusia
Odpowiedz

Pomoz spelnic dzieciece marzenie Przemusia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mama Kasia Koleżanka
    Postów: 50 3

    Wysłany: 4 października 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane Dziewczyny! Wiem ze to nie na temat, ale bardzo mi zalezy, wlasciwei Mojemu Pierworodnemu :)
    Przemus bardzo chcialby zobaczyc swoja buzke na ulubionych czekoladkach, wiec bardzo goraco prosi o glosy zeby moglo mu sie to udac, w zasadzie spelnic pierwsze dzieciece marzenie :)
    Zeby za glosowac trzeba wejsc w link i wpisac kod ktory znajduje sie w srodku opakowania w kinder czekoladkach.
    Z gory bardzo dziekujemy :)


    Link

    http://kinderchocolate.pl/#gallery-block

    W wyszukiwarke wpisujemy PRZEMYSLAW (przez L nie Ł) lat 6, wpisujemy kod i glosujemy :)

    Mama Kasia
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ