X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Slina,slina,slina -.-
Odpowiedz

Slina,slina,slina -.-

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 30 października 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy to trzeba aż osobny temat zakładać? Śmietnik nam tu się robi.

    NataliaK, Limerikowo lubią tę wiadomość

    9bsp388.png
  • soprecious68 Przyjaciółka
    Postów: 103 69

    Wysłany: 30 października 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coz,myslalam ,ze forum jest ogólnodostępne i ze nie musze pytac o pozwolenie jezeli chce cos napisac.... -.-

    Wierze,ze niedlugo będziesz z nami Maleństwo <3
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 30 października 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    soprecious68 - nie przejmuj się, ja chętnie podejmę temat, bo od czasu zajścia w ciążę ciągle mam ślinotok... :D

  • soprecious68 Przyjaciółka
    Postów: 103 69

    Wysłany: 30 października 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przejmuje sie,tylko nie wiedzialam,ze zostane od raza zaatakowana... Na szczescie z ciaza zwiazane sa tez nerwy ,wiec moja niewyparzona mordka jest jeszcze bardziej pobudzona. ;>


    zapchałam sie narazie gumami mietowymi,nie zbyt pomaga ale przynajmniej smak lepszy.

    Wierze,ze niedlugo będziesz z nami Maleństwo <3
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 30 października 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    soprecious68 wrote:
    Nie przejmuje sie,tylko nie wiedzialam,ze zostane od raza zaatakowana... Na szczescie z ciaza zwiazane sa tez nerwy ,wiec moja niewyparzona mordka jest jeszcze bardziej pobudzona. ;>


    zapchałam sie narazie gumami mietowymi,nie zbyt pomaga ale przynajmniej smak lepszy.
    A który to tydzień?

  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 30 października 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Cię nie atakuję tylko zwracam uwagę, ale skoro uważasz, że przez 9 miesięcy będziesz kontynuowała wątek o ślinotoku to możesz pisać do woli.

    Są wątki z poszczególnymi miesiącami, tam są dziewczyny na takim samym etapie ciąży jak Ty i one na pewno Cię zrozumieją, a nawet doradzą.
    Zakładanie osobnego wątku jest bez sensu.

    NataliaK, Limerikowo, Martynika lubią tę wiadomość

    9bsp388.png
  • soprecious68 Przyjaciółka
    Postów: 103 69

    Wysłany: 30 października 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6 tydzien,1 dzien. Własnie wczoraj z ciekawosci przeczytalam "ciaza tydzien po tygodniu" i tam bylo cos na temat slinotoku. Najgorsze jest chyba to ,ze moze to trwac do samego porodu ;x Przeciez ja bede opluwać kazdego kto sie zblizy;D

    Wierze,ze niedlugo będziesz z nami Maleństwo <3
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 30 października 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    soprecious68 wrote:
    6 tydzien,1 dzien. Własnie wczoraj z ciekawosci przeczytalam "ciaza tydzien po tygodniu" i tam bylo cos na temat slinotoku. Najgorsze jest chyba to ,ze moze to trwac do samego porodu ;x Przeciez ja bede opluwać kazdego kto sie zblizy;D
    Powiem Ci, że to jest jedna z najbardziej dokuczliwych dolegliwości ciążowych, jakie mam, serio. Nie sądziłam, że będzie mi to tak przeszkadzało. Najgorzej jest jak jestem głodna.

  • soprecious68 Przyjaciółka
    Postów: 103 69

    Wysłany: 30 października 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie narazie wychodzi na to ,ze tez jest to najbardziej dokuczliwe. Nawet mdłości mi tak nie przeszkadzaja jak to. Ogladam porod na youtube hahah;D

    Wierze,ze niedlugo będziesz z nami Maleństwo <3
  • misiakowa Przyjaciółka
    Postów: 83 40

    Wysłany: 4 listopada 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o matko, szczerze ani w pierwszej ani w drugiej ciąży nie miałam ślinotoku więc nawet nie wiem jak Ci pomóc , bardziej męczyły mnie zgaga i mdłości

    misiakowa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ