Forum W oczekiwaniu na owulację Brak pęcherzyka
Odpowiedz

Brak pęcherzyka

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Eminemi Koleżanka
  Postów: 43 5

  Wysłany: 24 września 2020, 01:31

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć, mam pytanie, w 12c lekarka na USG stwierdziła że nie widzi pęcherzyka natomiast w 15dc był widoczny płyn w zatoce Douglasa i tutaj pojawiają się moje wątpliwości, czy to możliwe że w tak krótkim czasie faktycznie owulacja miała miejsce? Czy być może lekarka w 12dc mogła go nie zauważyć? Czekam na badanie progesteronu które ma to potwierdzic jednak nie daje mi to spokoju.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego