X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Cienkie endometrium...
Odpowiedz

Cienkie endometrium...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • rebe Autorytet
    Postów: 1971 965

    Wysłany: 11 października 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Q

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2020, 22:02

    mhsvl6d8myv1scse.png
    starania od 2014, PGD NGS: ❄️❄️❄️ Crio 02.19 i 04.19 nieudane, crio 06.19: 14 dpt beta 1613, 16 dpt beta 3391, 19 dpt 7172, 7t4d mamy ❤️
  • Paolaaa Autorytet
    Postów: 747 188

    Wysłany: 16 października 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sa leki na endometrium ale nie wiem jak wyglada łączenie ich z innymi lekami. Endo rosnie jeszcze troche po owu. U mnie kolo owulacji (ok dzien) miało 11 mm a dzien przed @ miało 15 mm.
    Tylko majac pecherzyk 22 mm juz powinnas byc po xastrzyku. Dziwne. Do wtorku moze sie okazac ze pecherzyk albo pekl albo nie i jest juz torbiel. Trzymam kciuki za tą pierwszą opcję.

    Podobno duże dawki magnezu także wpływają na endo dlatego polecam pestki dyni ktore mają go najwięcej -więcej od kakaa.

    4c3t9n73nr884ilb.png
    01.03.2016- test HARMONY- zdrowa dziewucha :*
    15.08.2016- WITAJ KSIĘŻNICZKO :-)
  • Paolaaa Autorytet
    Postów: 747 188

    Wysłany: 16 października 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja na Twoim miejscu pomyślałabym o Klinice albo jakimś na prawdę dobrym ginekologu. Robiliscie badania nasienia? Ty badalas prolaktyne i inne hormony?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2015, 18:53

    4c3t9n73nr884ilb.png
    01.03.2016- test HARMONY- zdrowa dziewucha :*
    15.08.2016- WITAJ KSIĘŻNICZKO :-)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ