X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Luteina i bromergon - plamienia przed @
Odpowiedz

Luteina i bromergon - plamienia przed @

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bu Autorytet
    Postów: 959 631

    Wysłany: 4 maja 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koleżanki! Staramy się z mężem o fasolkę prawie 2 lata. Od dawna biorę tabletki na wyregulowanie cykli; bromergon (zbicie prolaktyny od kilku miesięcy) i luteinę (na niski poziom progesteronu w II fazie. Mam już dawkę 3x1 przez 10 dni, a i tak mam brązowe plamienia w połowie brania... Kiedyś miałam dużo skutków ubocznych i to przy mniejszych dawkach, tj. obrzmiałe piersi, bolące sutki, nudności, teraz zero, ale plamienia nadal są. Czy organizm się przyzwyczaił? Dużo szukałam na necie, widać, źe wiele kobiet ma problem, ale lekarze bardzo to bagatelizują... Może wiecie jaki jest powód? Macie dobrego lekarza, który znalazł przyczynę?

    24.12.2023 II kreski pod choinkę
    21.06.2022 Alicja ❤️
    16.10.2021 niespodziewane II kreski
    ________________________________________________________
    leczenie 06.2014-03.2020
    06.2016 HSG - jajowody drożne
    Nasienie ok, tyłozgięcie, paciorkowiec
    3.03.2017 Amelia 10tc [*]
    09.2017 pusty pęcherzyk
    25.01.2018 START Provita Katowice dr Paliga
    22.05.2018 laparoskopia, endometrioza II stopnia
    4Q2018 doc Paśnik, nk 22%, KIR genotyp AA
    Zalecenia: Accofil, @13.05 - start IVF
    3.06.2019 transfer blastocysty 3AB 😞
    6.02.2020 scratching, biopsja - OK
    7.03.2020 KET blastocysty 2BB 😞
    Koniec leczenia…
    Mimo wszystko dziś jestem szczęśliwa 💪🏼
  • orchid Przyjaciółka
    Postów: 103 22

    Wysłany: 9 maja 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja też mam brązowe plamienia pomimo brania luteiny, nawet zwiększenie dawki nie pomogło i tak od 1,5 roku nikt nie wie co mi jest :)

  • re88 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 9 maja 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja mam podobnie, ale badanie progesteronu pięknie mi wyszło w 7DPO około 18.
    Więc nie jest to problem z niskim progesteronem i nie wiem co to może być. Praktycznie zawsze tak miałam, że 2-3 dni przed okresem plamię na brązowo. Czasem zdarza się że to nawet 6 dni przed okresem. Może ktoś jeszcze tak ma?

    uwo9yx8d4l359495.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ