X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Progesteron po owulacji
Odpowiedz

Progesteron po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • NatkaKa Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, wczoraj tj 28.12 miałam badany progesteron, aby dowiedzieć się czy w ogóle jest owulacja. Wynik badania w 28dc wynosi 5,85. Średni mój cykl wynosi 34-35 dni. Moje pytanie brzmi czy owulacja w tym miesiącu miała miejsce? Czy jest szansa że podczas tej owulacji zaszłam w ciążę czy progesteron jest zbyt niski po ewentulanym zapłodnieniu? Z badań wynika że owulacja miała miejsce kilka dni temu i zastanawiam się czy progesteron od razu zaczął by rosnąć po zapłodnieniu czy to zbyt krótki okres czasu aby to stwierdzić?

  • jo_ana Autorytet
    Postów: 3663 3409

    Wysłany: 30 grudnia 2021, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron najlepiej badać 7 dni po owulacji, piszesz, że owulacja była kilka dni temu, nie wiem dokładnie kiedy ale może jednak za wcześnie zrobiłaś badanie. Czy miałaś monitoring i potwierdzona owulacje ?

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021

    ♀ 90’
    ✖️ AMH 9,89 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | podwyższony czynnik krzepnięcia VIII 169% | cienkie endometrium
    ✔️histeroskopia | CD138 poniżej 1/10 HPF

    ♂87’
    ✖️ Teratozoospermia morfo 0%
    ✔️ Ilość, ruch, fragmentacja DNA 11% , USG prawidłowe

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🍀 03/2024 IVF protokół krótki
    pobrano 31 🥚 zapłodniono 24, mamy 18 ❄️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ