X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Zioła ojca sroki 3
Odpowiedz

Zioła ojca sroki 3

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MamaH Koleżanka
    Postów: 68 9

    Wysłany: 30 lipca 2022, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, miała któraś z Was kiedyś sytuację ,że po ziołach miała cykl bezowulacyjny? Zaczęłam pić w 1 DC i piłam do teoretycznej owulacji. A tu zonk. Śluz piękny, szyjka otwarta , a temperatura po nie rośnie...

  • VanilioveLove Koleżanka
    Postów: 45 60

    Wysłany: 2 września 2022, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem pierwszy cykl z ziołami i mam to samo. Sluz plodny juz sie skonczyl a temateratura taka sama. Niewiem czy to przez ziola czy o co chodzi.

    STARANIA OD 2020
    07.21 -- ciąża pozamaciczna /usunięty jajowód/
    03.22 -- badanie drożności jajowodu OK :)
    10.23 -- pierwsze IVF:
    22.10 - kropek na pokładzie 🤞
    Na feriach 1 ❄️
    7 dpt ⏸️😌😇
    28 dpt ❤️

    preg.png
  • shikaka86 Przyjaciółka
    Postów: 85 93

    Wysłany: 3 września 2022, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też piję pierwszy cykl i narazie 14 DC i niestety nawet śluzu płodnego nie mam, więc już wiem, że cykl będzie wydłużony o ile w ogóle będzie owulacja, bo jak do tej pory nic nawet nie czuję, a zwykle w tym dniu było już po owulacji.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ