X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 1dzień po pozytywnym teście owu. brak śluzu .
Odpowiedz

1dzień po pozytywnym teście owu. brak śluzu .

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Rossanna Koleżanka
    Postów: 39 5

    Wysłany: 16 lutego 2016, 01:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !

    Jestem Trollikiem i potrzebuję trochę pogadać , gdyż sama nie wiem czy mam się martwić czy może bardziej cieszyć . W sobotę 13 Lutego zrobiłam test owulacyjny który wyszedł pozytywnie . Oczywiście cała noc była gorąca i na drugi dzień testy były już negatywne jednak dziwi mnie to że nie mam żadnego śluzu od tamtej nocy . Bardziej taki suchy albo jak by wgl go nie było . Właśnie zaczełam 21 dzień cyklu według ovu nadal zielone dni mam .

    Założyłam nowy temat gdyż nie mogłam znalejźć podobnego .

    Walczę i walczyć będę o Ciebie , bo największym darem dla kobiety jest bycie matką . <3
    2x1ns8qtdlph8oic.png

    svchflw1p631ze1p.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sluz plodny z reguly jest przed owu bo ma zapewnic przetrwanie plemniorom, po owu w zasadzie nie jest potrzebny ;)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Rossanna Koleżanka
    Postów: 39 5

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia N. wrote:
    sluz plodny z reguly jest przed owu bo ma zapewnic przetrwanie plemniorom, po owu w zasadzie nie jest potrzebny ;)

    Dziękuję za odpowiedź :) właśnie dlatego się zastanawiałam bo ogólnie przez poprzednie cykle w których nie używałam niczego by zajść żadnych testów itp. to śluz przez cały cykl miałam . I dlatego od razu mnie zdziwiło że tutaj po gorącej owulacyjnej nocy jego brak :P no ale dobrze . Nie chce się ani nakręcać ani zamartwiać bo to też wykazane nie jest :)

    Walczę i walczyć będę o Ciebie , bo największym darem dla kobiety jest bycie matką . <3
    2x1ns8qtdlph8oic.png

    svchflw1p631ze1p.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ