Forum W oczekiwaniu na testowanie Pomoc w interpretacji cyklu - bezowulacyjny??
Odpowiedz

Pomoc w interpretacji cyklu - bezowulacyjny??

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • emilydread Ekspertka
  Postów: 170 397

  Wysłany: 14 marca 2017, 14:54

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej Dziewczyny!

  Na wstępie chciałabym powiedzieć, że zdaję sobie sprawę, że takich tematów widziałyście zapewne mnóstwo.
  Wybaczcie, jestem w kwestii kalendarzyka a co więcej interpretacji cyklu kompletnie zielona. Dotychczas nigdy nie prowadzilam obserwacji. Za pierwszym razem się udało, zaszłam w ciążę. Niestety, moje szczęście nie trwało długo, ponieważ w 10tyg ciąży poroniłam. Od tego czasu minęło 1,5 miesiąca a my na nowo się staramy i zdecydowałam się prowadzić kalendarz cyklu. Z mojej, raczej ubogiej wiedzy (:)) wynika, że po owulacji powinien nastąpić skok temperatury. Czy mimo tego, że jestemw 19 dniu cyklu owulacja mogła jeszcze nie wystąpić? Jak widzicie na moim wykresie, temperatura przypomina raczej pełzającego węża :(

  Dziękuję z góry za podpowiedzi :)


  d08ee1ab3b83dc501a8ac24c5eaaf4c5.png

  p19u9jcgcttxiugd.png
  23.05 Kaziu 15.00 cm <3
  *Aniołek 24.01 -10 tc*
 • Phnappy Autorytet
  Postów: 956 2036

  Wysłany: 14 marca 2017, 19:26

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej! Pamiętaj, że test owulacyjny jest dopiero pozytywny, gdy druga kreska jest taka sama lub ciemniejsza od testowej. Jak jest jaśniejsza trzeba zaznaczać - test negatywny inaczej ovufriend może się gubić. Jeżeli dzisiaj miałaś pozytywny (naprawdę pozytywny) test owulacyjny to spodziewałabym się na Twoim miejscu owulacji lada dzień i nie wstrzymywała się z przytulaniem :) Jak najbardziej mogło w 19dc nie być jeszcze owulacji, nie napisałaś jak długie masz normalnie cykle.
  Widzę też, że mierzysz temperaturę termometrem z jednym miejscem po przecinku - polecany jest specjalny termometr owulacyjny. Ja mam microlife i nie narzekam. :)
  Powodzenia!

  ckai43r8zmly7il4.png

  staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
  aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
  Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego