X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Pomoc w interpretacji wykresu...
Odpowiedz

Pomoc w interpretacji wykresu...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • annia Przyjaciółka
    Postów: 127 31

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki jestem tu nowa ale juz od jakiegoś czasu staramy się o 2-gie dziecko. Wiem, że jeszcze wcześnie lecz może zerkniecie na mój wykresik i wypowiecie się, czy wygląda obiecująco...? Czy ten Detektor Oznak Ciąży jest wiarygodny? ;-)
    Z góry dziękuję!

    63dd70d34c366d44068230ece02a3951.png
  • annia Przyjaciółka
    Postów: 127 31

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4ab8025775a7b1f70509a004785d12c9.png

    63dd70d34c366d44068230ece02a3951.png
  • Binek Koleżanka
    Postów: 64 8

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem, za szybko na interpretację wykresu. Poczekaj jeszcze parę dni.
    Pozdrawiam!

    Binek ;-)
  • SzłaDzieweczka Debiutantka
    Postów: 12 7

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Detektor ciąży zlicza punkty na podstawie wykresów innych dziewczyn, które miały podobne objawy, mi np. co dzień przybywa jakieś 6 pkt, ale to tylko prawdopodobieństwo.

  • Dagmara Autorytet
    Postów: 314 295

    Wysłany: 11 czerwca 2013, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.
    Mam problem z moim wykresem. Staramy się o drugie dziecko. Mogłybyście spojrzeć na ten wykres i powiedzieć czy była owulacja. Dodam tylko że ból owulacyjny miałam w piątek, a temperatura tylko lekko do góry. Proszę o pomoc bo już sama nie wiem jak to interpretować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2013, 11:08

    m3sxs65g11pm3ti6.png

    Córka 2012👱‍♀️
    Córka 2014👩‍💼
    Syn 2016 👱‍♂️

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ