X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Test ciążowy Nord
Odpowiedz

Test ciążowy Nord

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nixta Znajoma
    Postów: 29 8

    Wysłany: 8 czerwca 2022, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po ostatnim fałszywie dodatnim teście w poprzednim cyklu zaopatrzyłam się teraz w nordy. Jestem teoretycznie 7dpo dziś zrobiłam rano test i znów widzę bardzo bladą kreskę o czasie. Czy Nord przekłamał wam kiedyś wynik?

    6 CS💕
  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 10 czerwca 2022, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze jest szansa że przekładnie wynik jakiś test niezależnie od firmy , należy wziąć poprawkę na błąd w wykonaniu testu . Jak masz wątpliwości powtórz test za dwa dni .

  • karola Autorytet
    Postów: 1019 969

    Wysłany: 10 czerwca 2022, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli ta kreska jest szara a nie różowawa, to może być przeklamanie. Na nich kreseczka powinna mieć różowy odcień.

    Ala222 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od lutego 2021
    Listopad '21 ciąża biochemiczna 💔

    Listopad 2022- nasza córeczka już z nami ❤️

    age.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 1323 508

    Wysłany: 27 lipca 2022, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi kiedyś te nordtest przekłamał. Pokazała się bardzo jasna kreska w różowym odcieniu a dzień później już biel bieli.

    age.png
  • Slowmotion Koleżanka
    Postów: 45 52

    Wysłany: 27 lipca 2022, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nordy mają dosyc widoczną kreskę fabryczną, więc jeśli kwestia szara to test negatywny.
    Zresztą testowanie 7dpo jest zdecydowanie za wcześnie. Spróbuj za 3 dni.
    Powodzenia!

    18.01.2021 cudowna 👶 18cs
    Luty 2022- Projekt rodzeństwo
    👩‍🦰 33
    👩‍🦲41
    Lipiec: ovitrelle + duphaston, progesteron 22,6 ❌
    Sierpień: badanie nasienia morfologia 2%❌ prędkość ❌ ruch postępowy ❌ żywotność ✅
    19.08.22
    10dpo ⏸
    11dpo beta 21
    13dpo beta 93
    15 dpo beta 336
    Kropeczek ❤
  • Basia 1990 Przyjaciółka
    Postów: 104 26

    Wysłany: 27 lipca 2022, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nixta wrote:
    Po ostatnim fałszywie dodatnim teście w poprzednim cyklu zaopatrzyłam się teraz w nordy. Jestem teoretycznie 7dpo dziś zrobiłam rano test i znów widzę bardzo bladą kreskę o czasie. Czy Nord przekłamał wam kiedyś wynik?




    Trzymam kciuki. Ja j3estem 8 dni po nie testuje jeszcze. Poczekam dwa dni boję się, że znów nic z tego nie będzie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ