Zwiększ szanse na ciążę!

OvuFriend to coś więcej niż zwykła aplikacja dni płodnych!

Rozpocznij teraz!
  • 1
  • 2
  • 3
tylko 13 sekund!

Jak OvuFriend pomoże Ci w staraniach o ciążę?

1
Poznasz swoją płodność
Dokładnie poznasz kiedy masz dni płodne, owulację, a także wiele innych parametrów Twojego cyklu. Codziennie zapisuj dane o swoim zdrowiu, objawach i nastroju, a algorytmy sztucznej inteligencji nauczą się Twojej płodności. Do wyboru masz ponad 50 symptomów, wiele aktywności, testów, pomiar temperatury czy leki.
2
Odkryjesz objawy ciąży!
Detektor oznak ciąży przeanalizuje Twoje objawy odczuwane po owulacji, porówna do tysięcy objawów kobiet, które zaszły w ciążę i wskaże Twoje szanse na ciąże w danym cyklu. System oceni Twój czas współżycia, a nawet policzy datę potencjalnego porodu.
3
Dobierzesz dietę płodności i poradę dnia
Każdego dnia otrzymasz poradę dnia dot. Twoich starań o ciążę. Dopasujemy Ci również dietę płodności i przepisy na koktajle - bomby witaminowe dobrane specjalnie do Twojego profilu, aby zwiększyć Twoje szanse na ciążę.
4
Wykryjesz ewentualne problemy
System powiadomi Cię jeśli wykryje coś niepokojącego w Twoich cyklach lub objawach, które odczuwasz. OvuFriend może wykryć problemy na wczesnym etapie np. niepłodność, endometriozę, czy problemy z owulacją. Po wykryciu problemu, nie zostawimy Cię samej, otrzymasz nawet do 50% rabatu u najlepszych specjalistów w Polsce z którymi współpracujemy.

KOBIETY W POLSCE POKOCHAŁY OVUFRIEND

40 000 Pozytywnych testów ciążowych
100 000 Wykresów cykli
200 000 Kobiet starających się o dziecko

Opinie o OvuFriend

Karolina, 31 lat
Wasz kalendarz dni płodnych jest super! Mam w nim wszystko czego potrzebuję podczas starań o ciążę. Nawet mój mąż się w to zaangażował…
Anna, 28 lat
Bardzo polecam ten kalendarz dni płodnych. OvuFriend pomogło mi zajść w ciążę. Dziękuję i gratuluję pomysłu!
Gosia, 26 lat
OvuFriend to pierwsza rzecz od której zaczynam dzień… to niezbędnik każdej staraczki. Niestety silnie uzależniające ☺

Co wyróżnia OvuFriend?

Wiarygodność
Bazujemy na danych, nauce i zaawansowanej algorytmice (sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym). Nasz zespół badawczy przeanalizował dla Ciebie setki tysięcy cykli miesiączkowych, aby pomóc Ci zdrowo i skutecznie zajść w ciążę lub wykryć problemy ze zdrowiem intymnym na wczesnym etapie.
Największa społeczność
Tworzymy największą w Polsce społeczność kobiet starających się o ciążę i leczonych z powodu niepłodności. Dołącz do OvuFriend i korzystaj z Forum, Pamiętników, Wykresów na Tablicy. Będziesz mogła łatwo nawiązać kontakt z osobami w podobnej sytuacji, zaprzyjaźnić się i wspierać.
Najlepsi eksperci
Współpracujemy tylko z najlepszymi ekspertami w swoich dziedzinach, od specjalistów leczenia niepłodności, po ekspertów od endometriozy, psychologami a nawet dietetykami. Staramy się dawać Ci wiedzę wiarygodną, sprawdzoną, zgodną z najnowszymi trendami.
Galerie testów i wykresów
Dajemy Ci dostęp do ponad 100 tysięcy cykli. Możesz je przeglądać, analizować i sprawdzać statystyki kobiet o podobnych charakterystykach co Ty - płodności, wieku, stylu życia, problemach - ile z nich zaszło w ciążę, owulowało, poroniło czy miało cykl bezowulacyjny.

Artykuły

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

Pokaż więcej

PISZĄ O NAS

Najczęściej zadawane pytania/FAQ

Dlaczego OvuFriend jest skuteczny?

Skuteczność OvuFriend polega na wykorzystaniu ogromnej siły przeliczeniowej komputera, możliwości statystyki oraz Twojej wiedzy o swoim ciele do określenia dni w których prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest najwyższe. Innowacyjny detektor płodności OvuFriend poinformuje Cię kiedy współżyć, aby maksymalizować Twoje szanse na zapłodnienie. OvuFriend podpowie Ci również czy Twoje cykle miesiączkowe wyglądają prawidłowo oraz pozwoli Ci lepiej zrozumieć Twoją sytuację poprzez analizę wyników własnych i wielu innych kobiet starających się o dziecko. Każdego dnia wskaże Ci co jeszcze możesz zrobić, aby zwiększyć Twoje szanse na zajście w ciążę! Ponadto jeśli okaże się, że zajście w ciążę w Twoim przypadku nie jest łatwe, dostarczy Twojemu lekarzowi cenne informacje o Twoich cyklach miesiączkowych i Twojej płodności.

Jakie są zalety prowadzenia kalendarza dni płodnych OvuFriend?Jakie mogą być dodatkowe oznaki nadchodzącej owulacji?

Głównymi zaletami prowadzenia kalendarza OvuFriend są:

  • Poznanie dokładnej, wiarygodnej daty wystąpienia owulacji;
  • Możliwość lepszego planowanie współżycia, dzięki codziennym informacjom o statusie dni płodnych;
  • większa ilość informacji dostępna do przekazania lekarzowi, a co za tym idzie możliwość szybszej diagnozy nieprawidłowości cyklu obniżających szanse na zajście w ciążę (min. brak owulacji, niedomoga fazy lutealnej, późna owulacja, powtarzające się wczesne poronienia);
  • Często krótszy okres leczenia niepłodności – szczegółowe informacje o cyklu dostępne do przekazania lekarzowi oraz większa świadomość kobiety mogą pomóc w lepszym dobraniu metody leczenia.
Czy OvuFriend wyznaczy owulację na moim wykresie jeśli nie mierzę temperatury

Tak. Jeśli nie mierzysz temperatury a wykonujesz testy owulacyjne OvuFriend również wyznaczy na Twoim wykresie owulację, ale będzie to tzw. owulacja niepotwierdzona. Zaznaczona będzie ona linią przerywaną. Oznacza to, że owulacja ta nie została potwierdzona pomiarem temperatury, który jako jedyny wskaźnik płodności może potwierdzić wystąpienie owulacji. Inne wskaźniki (tj. testy owulacyjne, śluz szyjkowy czy szyjka macicy) mogą jedynie zapowiadać nadejście owulacji, do której w rezultacie np. z powodu stresu czy zmiany trybu życia może wcale nie dojść. Dlatego jeśli nie mierzysz temperatury OvuFriend zaznaczy przypuszczalny termin wystąpienia owulacji, ale owulacja będzie zaznaczona linią przerywaną a nie ciągłą.

Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.