Pamiętniki Ciągłe staranie
Dodaj do ulubionych
WSTĘP
Ciągłe staranie
O mnie: 24 lata mam wspaniałego faceta jesteśmy ze sobą już 5 lat jest nam razem idealnie lecz brakuje nam maleństwa na które przelewalibyśmy swoją miłość
Czas starania się o dziecko: Od 2019 na nowo staramy się o dziecko narazie nic z tego niestety nie wychodzi po mimo ogromnych starań ciągłe rozczarowanie
Moja historia: Koniec Listopada2017 okres się spóźnia czas zrobić test ciążowy wynik pozytywny oboje jesteśmy zaskoczeni ale jednocześnie szczęśliwi nie planowaliśmy ciąży a tu wspaniała wiadomość. Grudzień wszystko było wręcz świetnie lekarz stwierdził że wszystko jest jak w najlepszym porządku więc nie musimy się martwić o maleństwo dbam o siebie mój kochany praktycznie zajmuje się domem i mną. Styczeń 2018 wizyta u lekarza 15 tydzień dziecko rozwija się dobrze badania idealne za 2 tygodnie umówieni jesteśmy na wizytę żeby dowiedzieć się jaka będzie płeć maleństwa. Niestety drugiego dnia po wizycie budzę się czuje się jakbym się posikala idę sprawdzić okazuje się że coś jest nie tak jedziemy do szpitala, w szpitalu badania lekarze twierdzą że takie krwawienia czasem się zdarzają zapewniają że wszystko będzie dobrze 3 dni po leżeniu w szpitalu poronienie lekarze biorą mnie na badania później zabieg lyzeczkowania po narkozie śpię. Na drugi dzień okazuje się że mam wadę macicy i to był powód poronienia, żaden z ginekologow nie umiał wytłumaczyć dlaczego wcześniej tego nie wykryto. Rok 2019 lipiec wizyta u lekarza jak się okazuje moja macica już nie ma tej wady lekarz twierdzi że to jest trochę dziwne ale warto się starać może to cud. Zadowolona wracam do domu oboje stwierdzamy że może spróbujemy na nowo starania...
Moje emocje: Załamana stratą maleństwa nigdy o nim nie zapomnimy , zawsze będzie w naszych myślach sercu i pamięci. Pełni nadziei że jednak nam się uda zajść w ciążę i urodzić zdrowe maleństwo, jednak niestety jak narazie rozczarowania z powodu comiesiecznej wizyty pani czerwonej.

14 marca, 23:00

Już myślałam że nam się udało okres spoźniał się tydzień postanowiliśmy że zrobimy test wyszedł negatywny jedna kreska 🙁stwierdziliśmy poczekamy, kolejny tydzień okresu brak kolejny test to samo jedna kreska. Dwa dni po dostałam okresu. Wstretna małpa spoźniała się aż 16 dni. A już miałam cichą nadzieję że w końcu nam się udało niestety nadal to samo.

14 marca, 23:25

Najgorsze w tym wszystkim jest to że ciągle myślę o tym jak straciłam swoje maleństwo, dwa lata po stracie nadal boli. Co miesiąc rozpacz że nie udało się, biorę leki witaminy nic badania są dobre a mimo to ciąży brak.

24 marca, 18:03

Epidemia koronowirusowa nadal szaleje więc oboje stwierdziliśmy że czas planowań dzidziusia odkładamy jak się wszystko uspokoi. Stwierdziliśmy że jesteśmy młodzi i mamy jeszcze czas na dzidzi oraz doszłam do wniosku że co ma być to będzie. W maju planowaliśmy pojechać na urlop narazie nasze plany są pod znakiem zapytania. Więc w wielkim skrócie mówiąc zajmujemy się sobą, oglądamy filmy razem gotujemy czasem wyjdziemy się przejść wieczorem gdy nie ma tłumów i jest naprawdę super, czas nam szybciej mija i nie myślimy o głupotach i staramy się nie brać za dużo do głowy na temat wirusa . Starania narazie odpuszczamy, może jak się nie będziemy starać to nam się uda. Ostatnio słyszałam od kuzynki że musi nam się chcieć czegoś innego i ciąża sama przyjdzie, akurat w jej przypadku podobno się sprawdziło jej mąż chciał nowego samochodu więc kupił a ona chciała rozwijać się w swoim zawodzie zajęła się różnymi szkoleniami kursami itp. i po pewnym czasie okazało się że jest w ciąży. Cieszę się razem z nią.. Podsumowując odpuszczamy sobie, ja się nie stresuje a zajmuje się domem i nami i jak to mówią co ma być to będzie...

Wiadomość wyedytowana przez autora 24 marca, 18:07

Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)