X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Pamiętniki czas powiększać rodzinę
Dodaj do ulubionych
WSTĘP
czas powiększać rodzinę
O mnie: Jestem 25letnią szczęśliwą mężatką, fakt od czerwca, ale razem od 6 lat. Mój mąż już dawno pragnął dziecka, ale dla mnie dziecko przed ślubem nie wchodziło w grę. Teraz doszłam do wniosku, że nie ma na co czekać i trzeba zacząć starać się o dziecko. Fakt jednego dnia myślę, że już chcę, innego że może jeszcze nie teraz. Ale wiem, że nigdy nie ma "odpowiedniego" czasu na ciążę. Więc przestaliśmy uważać i się zabezpieczać. Co z tego wyniknie się okaże :)
Czas starania się o dziecko: wrzesień 2014 - czyli początki :)
Moja historia: Moje starania o dziecko zaczęły się dopiero w tym miesiącu, w momencie kiedy myśleliśmy, że zaszłam w ciążę. Miałam wszystkie jej objawy i nie miałam @. I gdy ta "złośnica" się pojawiła z wielkim bólem i cierpieniem, zdałam sobie sprawę, że szkoda, że jednak fasolki ( kuleczki - jak to mówi mój mąż) nie ma. I właśnie wtedy znalazłam tą stronę i zaczynam pełną parą powiększanie rodziny :)
Moje emocje: Mimo odwagi, pewności siebie i pełni energii, pojawiają się obawy czy dam radę, czy podołam. Czy już chcę zmieniać swoje, nasze życie o 360 stopni. Jednak jestem dobrej myśli...